За підробку документів: Дочку колишнього мера Ужгорода оголосили в розшук в Угорщині (фото)

Ініціювало розшук дівчини, яка народилася 5 травня 1991 року, Кішвардське відділення поліції.

Сергій Ратушняк. Фото: Український репортер.

Дочку колишнього мера Ужгорода Сергія Ратушняка Симону Сливич оголосили в розшук в Угорщині за підробку офіційних документів. Про це свідчать дані на офіційному сайті поліції країни, передають Патріоти України.

Зазначається, що ініціювало розшук дівчини, яка народилася 5 травня 1991 року, Кішвардське відділення поліції. Що саме підробила дочка екс-мера, не уточнюється.

На сайті вказано, що прізвище дівчини при народженні – Ратушняк. Рідною країною розшукуваної значиться Угорщина, аналогічно вказана і національність. Те, що Симона – дочка Сергія Ратушняка, підтвердив у Telegram-каналі журналіст Віталій Глагола.

"Корабельна сосна" пролітає?: Оголошені результати екзит-полу на виборах у Миколаєві

понеділок, 26 жовтень 2020, 0:30

За результатами опублікуванного 25 жовтня екзитполу на виборах у Миколаєві лідирує чинний глава міськради Олександр Сєнкевич. Про це свідчать дані екзитполу на замовлення телеканалу "Україна 24" і програми "Свобода слова Савіка Шустера", повідомляють П...

"Опитування Зеленського": Результати екзит-полу групи "Рейтинг"

понеділок, 26 жовтень 2020, 0:21

Соціологічна група Рейтинг озвучила екзит-пол щодо опитування президента Володимира Зеленського, який проводили в день місцевих виборів. Про це повідомляється в ефірі програми "Ніч виборів" з Савіком Шустером, інформують Патріоти України. Респонденти в...