За рік президентства Володимира Зеленського до української армії повернувся "совок", - колишній політв'язень (відео)

Багато людей хотіли б захищати країну, але не фарбувати бордюри та мести сміття.

Володимир Балух. Фото: УНІАН.

За рік президентства Володимира Зеленського до української армії повернувся "совок". Про це в ефірі "Прямого" сказав колишній політв’язень Володимир Балух, повідомляють Патріоти України.

"Люди свідомі йшли на війну, йшли до лав Збройних сил України саме у важкі часи. Йшли боронити країну. А зараз ті, хто мали контракти, не можуть дочекатися закінчення контракту і йти. А чому? Кажуть: за цей рік "совок" повернувся в армію. Виключно "совок". І якщо людей збирають десь на збори, на військові збори, то виключно для того, щоб знову ж таки фарбувати бордюри, мести сміття.

Вони кажуть: ми готові йти саме військовою справою займатися, оновити і освіжити свої знання, якимись тактичним навчитися діям, можливо, якимось новим технологіям військовим. Залюбки, ми підемо. Але мести територію і білити бордюри?", - сказав Балух.

Джерело: Прямий

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 25 червня

четвер, 25 червень 2026, 7:17

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали:

У полку “Скеля” за пів року зафіксували 26 небойових смертей новобранців - гучне розслідування

четвер, 25 червень 2026, 7:00

За даними журналістського розслідування, у полку “Скеля” за останні пів року зафіксовано щонайменше 26 випадків небойових смертей серед новобранців, передають Патріоти України з посиланням на "Бабель". Йдеться переважно про випадки, які офіційно поясню...