
"Люди свідомі йшли на війну, йшли до лав Збройних сил України саме у важкі часи. Йшли боронити країну. А зараз ті, хто мали контракти, не можуть дочекатися закінчення контракту і йти. А чому? Кажуть: за цей рік "совок" повернувся в армію. Виключно "совок". І якщо людей збирають десь на збори, на військові збори, то виключно для того, щоб знову ж таки фарбувати бордюри, мести сміття.
Вони кажуть: ми готові йти саме військовою справою займатися, оновити і освіжити свої знання, якимись тактичним навчитися діям, можливо, якимось новим технологіям військовим. Залюбки, ми підемо. Але мести територію і білити бордюри?", - сказав Балух.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали:
За даними журналістського розслідування, у полку “Скеля” за останні пів року зафіксовано щонайменше 26 випадків небойових смертей серед новобранців, передають Патріоти України з посиланням на "Бабель". Йдеться переважно про випадки, які офіційно поясню...