За "роботу на Україну": Російського військового у Ростовській області відправили до в'язниці

У Ростовській області старшого лейтенанта російської армії Руслана Артикова, якого затримали у 2019 році, засудили до 13 років позбавлення волі. Його звинуватили у співпраці з Україною, повідомляють Патріоти України.

Як запевняє ФСБ, чоловік "займався збором даних для Головного управління розвідки Міноборони України". Російський військовий суд позбавив Артикова звання.

Південний окружний військовий суд Росії засудив старшого лейтенанта російської армії Руслана Артикова, якого звинувачували у шпигунстві на користь України, до 13 років позбавлення волі. Судове засідання проходило у закритому режимі. У суді уточнили, що вирок поки що не набув чинності, проте підсудний "вину визнав".

Старший лейтенант Артиков служив за контрактом у 175-й бригаді управління Південного військового округу, дислокованої у місті Аксай Ростовській області. Його затримали у 2019 році. У ФСБ заявили, що офіцер займався збиранням даних для Головного управління розвідки Міноборони України. Артикова звинуватили за статтею "держзрада".

У лютому він напав на співробітника московського СІЗО "Лефортово", після чого його помістили до карцеру. Цьому передували проблеми зі здоров'ям, через які його вивозили до тюремної лікарні.

Джерело: РБК.ру

Відвідувати бал у Відні заборонено?: Глава МЗС Австрії запевнив, що візи делегатам РФ видали лише для ПА ОБСЄ

субота, 4 лютий 2023, 20:51

Відвідування Балу академіків членами російської делегації в ПА ОБСЄ, яким видано візи виключно для участі у зимовій сесії асамблеї 23-24 лютого у Відні, буде "кричущим порушенням міжнародного права". Про це заявив глава МЗС Австрії Александер Шалленбер...

Митні дані видали: Китай постачає РФ технології, потрібні для ведення війни в Україні, - західні ЗМІ

субота, 4 лютий 2023, 20:27

Китай надає технології, необхідні російським військовим для ведення війни в Україні, незважаючи на міжнародні санкції і експортний контроль. Про це свідчить огляд російських митних даних, опублікований The Wall Street Journal, передають Патріоти Україн...