За сценарієм РФ? У Китаї заявили, що не виключають застосування сили для "приєднання" Тайваню

У Китаї заявили, що не відкидають застосування військової сили проти Тайваню. Водночас Пекін обіцяє докласти всіх зусиль для мирного "возз'єднання" з островом, передають Патріоти України.

Про це йдеться в заяві Управління в справах Тайваню Державної ради КНР. У ньому наголошується, що Китай "працюватиме з найбільшою щирістю" для приєднання Тайваню. "Але ми не відмовляємося від застосування сили і залишаємо за собою можливість вжити всіх необхідних заходів", – йдеться в документі.

При цьому наголошується, що такий крок китайського керівництва можливий "для захисту від зовнішнього втручання та будь-якої сепаратистської діяльності".

"Ми завжди будемо готові відповісти застосуванням сили або інших необхідних засобів на втручання зовнішніх сил або радикальних дій сепаратистських елементів. Наша кінцева мета – забезпечити перспективи мирного возз'єднання Китаю та просунути цей процес", – сказано в заяві.

"Питання виживання нації": Арестович заявив, що українських студентів можуть мобілізувати в разі потреби

неділя, 25 вересень 2022, 10:30

У даний час студентів, які навчаються у вузах за кордоном, припинили випускати з України. Про це у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним сказав радник ОП Олексій Арестович. Він зазначив, що зараз на кону стоїть питання існування українс...

У Херсоні ліквідували нардепа-зрадника Журавка - на місці вибуху "випадково" опинилися пропагандисти

неділя, 25 вересень 2022, 10:28

В окупованому Херсоні було знищено готель у центрі міста. Пропагандисти стверджують, що удар нібито завдали Збройні сили України, внаслідок чого загинув зрадник нашої країни, колаборант й ексдепутат Верховної Ради Олексій Журавко, передають Патріоти У...