За таке можна й посади позбутися: Шольц викинув на смітник засекречені документи, їх знайшли сусіди

Сусіди канцлера Німеччини Олафа Шольца знайшли внутрішні урядові документи у сміттєвому контейнері їхнього житлового комплексу. Там були роздруківки календаря зустрічей, листування електронною поштою та чернетки промов дружини політика, міністерки освіти Брітти Ернст. Про це повідомляє Spiegel, передають Патріоти України.

За даними видання, незабаром після саміту G7 у баку також опинилися документи з фото та "короткими профілями партнерів", глав держав та урядів. Інформація у документах була відзначена Міністерством закордонних справ як "засекречена – лише для службового користування". Згідно із законом, подібну інформацію може переглядати тільки людина, яка "пройшла перевірку безпеки".

Стосовно таких файлів застосовуються суворі правила: вони повинні бути знищені таким чином, щоб "зміст не міг бути помітний і не міг бути упізнаний", відповідно до федерального адміністративного регламенту про "заходи щодо збереження таємниці".

Користувачі соцмереж припускають, що ця ситуація може призвести до внутрішнього конфлікту в партії і парламенті, а також до усунення Шольца з посади Федерального канцлера.

Росія вже використовує стратегічний запас з деяких видів озброєння, - ГУР Міноборони

субота, 3 грудень 2022, 13:14

Росія вже використовує стратегічний запас за деякими видами озброєння, а протягом двох місяців РФ вивозила артилерійські боєприпаси 122 мм, 152 мм з Білорусі, інформують Патріоти України. Як повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони У...

Перемога ЗСУ ще ближче: Пошкоджено важливий шлях постачання окупантів на Луганщині

субота, 3 грудень 2022, 12:44

У найближчі два-три тижні російські окупанти стикатимуться з відчутною затримкою постачання військових вантажів на Луганщині, інформують Патріоти України. Як повідомив в Telegram голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, "хтось...