"За такой Донбасс воевать не буду": Терорист-письменник Прилєпін став посміховиськом у мережі

Батальйон письменника-злочинця увесь час зазнає втрат у війні невідомо за що, а Захар Прилєпін пише з Москви сумні пости.

Захар Прилєпін. Фото: соцмережі.

Російський письменник Захар Прилєпін, який створив у "ДНР" батальйон терористів і потім втік, став посміховиськом у мережі, передають Патріоти України.

Як писав у Twitter український журналіст Денис Казанський, на своєму "батальйоні" ватажок терористів лише піарився. "Прилєпін створив батальйон, попіарився трохи, потім сказав, що не буде більше воювати за "такий Донбас" і поїхав до Москви. Тепер його батальйон зазнає втрат у війні невідомо за що, а Захар пише з Москви сумні пости. Ось так і вся Росія "рятує Донбас" вже 5 років", — повідомив він.

Казанський опублікував пост Прилєпіна, в якому він скаржився, що його батальйон потрапив під атаку українських військових. "На цьому тижні вночі вирізали бійців на одній з позицій, скориставшись туманом. Це вже в глибині оборони під раніше розгромленими позиціями висоти. А у інших наших сусідів, використовуючи ту саму тактику, що на висоті, підкопалися по-тихому до наших, різко скоротивши дистанції для стрільби і наші почали зазнавати втрат... У підсумку три 200 і кілька 300", — повідомив Прилєпін.

У коментарях користувачі мережі писали про боягузтво Прилєпіна і згадували злагоджену роботу українських військових. "Спасибі за регулярні хороші новини", "В диванних військах завжди комфортніше служить, ніж у реальних", "Ну що тут скажеш? Слава Україні! Якщо УкрДРГ і правда під прикриттям туману вирізують цілі позиції терористів, то вони жива легенда. Так переможемо", — писали у мережі.

З архіву ПУ. Росіяни вчергове порушили перемир’я у Сирії. Однак все знов пішло не так: Вояки Путіна рятувалися втечею з двох укріплених військових баз у Хамі, - ЗМІ

субота, 8 серпень 2020, 23:55

Повстанці повідомляють ще й про збитий російський військовий літак Су-22, знищення кількох ворожих танків та гармат. Альянс двох тиранів лише за добу втратив більше 100 бійців, і це не зважаючи на абсолютну перевагу у важких озброєннях. Об'єднані сили ...

"Україна собі цього не дозволяла": Зеленський відреагував на заяву США про втручання у вибори

субота, 8 серпень 2020, 23:23

Володимир Зеленський заявив, що запобігання втягуванню України у внутрішню політику Сполучених Штатів – це питання національної безпеки нашої держави. Президент України Володимир Зеленський запевнив Сполучені Штати Америки, що Україна не дозволить собі...