За три місяці росіяни вбили вдвічі більше маріупольців, ніж фашисти за два роки, - мер

Від початку повномасштабного вторгнення армія країни-агресорки Росії вбила у Маріуполі понад 22 тис. мешканців. Зараз під час окупації Росії зростає кількість братських могил навколо Маріуполя. Мер міста Вадим Бойченко каже, що росіяни "знищили Маріуполь, як звичайні терористи і вбивці". Про це він заявив під час всеукраїнського інформаційного телемарафону, передають Патріоти України.

"Вони вбили понад 22 тисячі місцевого населення. Вони зруйнували на 50% наші багатоповерхові будинки, тобто перетворили їх на попіл. Тобто вони наробили більше лиха, ніж фашисти за два роки окупації. Нагадаю, що від 1941 до 1943 року фашисти, Гітлер вбили трохи більше 10 тис. населення", - сказав Бойченко. За його словами, місто опинилося на межі спалаху інфекційних захворювань через підвищення температури повітря. Крім того, Маріуполь не має води, не має електропостачання, а також не працює сьогодні каналізація.

Американський інститут вивчення війни спрогнозував, коли Путін натисне ядерну кнопку

субота, 1 жовтень 2022, 9:00

Загрози застосувати ядерну зброю, що походять від Путіна, не є принципово новими і, швидше за все, глава Кремля не готовий до його застосування. Про це у п'ятницю, 30 вересня, пишуть аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

Є два сценарії ядерних ударів РФ по Україні: В ISW розповіли, яку відповідь може готувати НАТО

субота, 1 жовтень 2022, 8:43

В Інституті вивчення війни вважають, що російський президент Володимир Путін поспішав незаконно анексувати українські території, щоб стабілізувати становище Росії й отримати час на відновлення своїх сил для наступного наступу. Про це йдеться у звіті Ін...