
Від початку повномасштабного вторгнення армія країни-агресорки Росії вбила у Маріуполі понад 22 тис. мешканців. Зараз під час окупації Росії зростає кількість братських могил навколо Маріуполя. Мер міста Вадим Бойченко каже, що росіяни "знищили Маріуполь, як звичайні терористи і вбивці". Про це він заявив під час всеукраїнського інформаційного телемарафону, передають Патріоти України.
"Вони вбили понад 22 тисячі місцевого населення. Вони зруйнували на 50% наші багатоповерхові будинки, тобто перетворили їх на попіл. Тобто вони наробили більше лиха, ніж фашисти за два роки окупації. Нагадаю, що від 1941 до 1943 року фашисти, Гітлер вбили трохи більше 10 тис. населення", - сказав Бойченко. За його словами, місто опинилося на межі спалаху інфекційних захворювань через підвищення температури повітря. Крім того, Маріуполь не має води, не має електропостачання, а також не працює сьогодні каналізація.
Російські війська здійснили спробу атакувати українське узбережжя за допомогою кількох безпілотних ударних катерів. Усі ворожі морські дрони були завчасно виявлені та знищені у морі далеко від берега, передають Патріоти України з посиланням на заяву р...
Центр протидії дезінформації спростував повідомлення російської пропаганди про нібито захоплення села Іволжанське на Сумщині, передають Патріоти України. За даними українських військових, населений пункт перебуває під повним контролем Сил оборони Украї...