
Від початку повномасштабного вторгнення армія країни-агресорки Росії вбила у Маріуполі понад 22 тис. мешканців. Зараз під час окупації Росії зростає кількість братських могил навколо Маріуполя. Мер міста Вадим Бойченко каже, що росіяни "знищили Маріуполь, як звичайні терористи і вбивці". Про це він заявив під час всеукраїнського інформаційного телемарафону, передають Патріоти України.
"Вони вбили понад 22 тисячі місцевого населення. Вони зруйнували на 50% наші багатоповерхові будинки, тобто перетворили їх на попіл. Тобто вони наробили більше лиха, ніж фашисти за два роки окупації. Нагадаю, що від 1941 до 1943 року фашисти, Гітлер вбили трохи більше 10 тис. населення", - сказав Бойченко. За його словами, місто опинилося на межі спалаху інфекційних захворювань через підвищення температури повітря. Крім того, Маріуполь не має води, не має електропостачання, а також не працює сьогодні каналізація.
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що питання застосування Росією ядерної зброї може постати лише у разі колапсу російського фронту в Україні та появи у Володимира Путіна переконання, що його режим опинився під реальною за...
Так звана "бусифікація" у Пензенській області Росії не початок альтернативної загальної мобілізації, а експеримент російської влади. Його метою є оцінити готовність суспільства реагувати на примусове затримання чоловіків і схиляння їх до укладання конт...