За тривогою викликають поліцейських з кийками: У Москві вже злякалися мітингу проти мобілізації

За повідомленнями російських ЗМІ, співробітників поліції Москви викликають за тривогою через запланований на сьогодні на 19:00 мітинг проти мобілізації в РФ. Про це повідомляє телеграм-канал Baza, передають Патріоти України.

"Всі співробітники повинні бути в касках, з щитами і кийками", - йдеться у повідомленні. Стверджується, що московських поліцейських, у тому числі 1-й і 2-й спецполки, за тривогою збирають до 14 години.

Зазначимо, що в Росії періодично люди намагалися раніше виходити на різного роду опозиційні мітинги, але їх оперативно "пакували" в автозаки і відвозили у відділки. Не виключено, що буде так і у випадку з антивоєнним мітингом.

"Замороження війни - ідеальна ситуація для Путіна": Військовий експерт назвав головну небезпеку і розкрив задум Кремля

понеділок, 30 січень 2023, 13:30

Військовий експерт Олексій Гетьман вважає, що в Кремлі намагаються заморозити війну проти України, оскільки там хочуть підготуватись до нового наступу. Таку думку він висловив в етері телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України. "Зараз ми почали с...

Заборона виїзду чиновникам за кордон: Прикордонна служба зробила уточнення щодо неприданих для служби

понеділок, 30 січень 2023, 13:23

Заборона на виїзд держслужбовцям окрім як у відрядження вже діє, вона стосується і осіб, які непридатні до військової служби, або мали інші підстави для виїзду. Про це заявив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко в ефірі національного те...