"За цією логікою і Зеленського треба притягнути за державну зраду": Український дипломат про "плівки Деркача"

Костянтин Єлісєєв назвав рисами української дипломатії при Зеленському "авантюризм, дилетантство, хаотичність і орієнтування не на національні інтереси, а на лояльність до президента".
Костянтин Єлісєєв. Фото: Укрінформ.

Український дипломат, колишній заступник голови Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв вважає, що за логікою тих, хто вимагає притягнути Порошенка до відповідальності за державну зраду, притягнути до державної зради потрібно і президента Зеленського, бо "він теж зараз веде перемовини, телефонні розмови, остання відбулася з Держсекретарем Помпео на початку квітня", інформують Патріоти України.

"Можете на сайті побачити, де він чітко просить з боку США розглянути можливість надання Україні кредитних гарантій", - заявив Єлісєєв. У нещодавній статті у "Дзеркалі Тижня" Єлісєєв назвав рисами української дипломатії при Зеленському "авантюризм, дилетантство, хаотичність і орієнтування не на національні інтереси, а на лояльність до Зеленського".

Ексдипломат, називає справу "плівок Деркача" спецоперацією, справжня мета якої – посварити Київ і Вашингтон, втягнувши Україну в американські передвиборчі змагання на боці одного з кандидатів у президенти.

Схожу позіцію висловлює колишній посол України в США Валерій Чалий. "Позиція України має бути одна – це стратегічне партнерство із США, збереження двопартійної підтримки в Конгресі, робота з Білим домом, Пентагоном і невтягування в жодні провокації третіх сторін", - каже Чалий.

Хіти тижня. "Вали в отставку!": Нардеп від "Слуги народу" накинувся на міністра інфраструктури (відео)

п’ятниця, 10 липень 2020, 2:00

Олександр Куницький заявив про те, що у Харкові під егідою Міністерства інфраструктури функціонують технічні центри, які проводять технічний огляд обладнанням, що навіть не підключено в розетку. Народний депутат від Слуги народу Олександр Куницький заж...

Хіти тижня. "Монтян щось зовсім геть понесло, коли записувала черговий стрім на своєму Ютуб-каналі", - політтехнолог Голобуцький

п’ятниця, 10 липень 2020, 1:00

На росТБ останнім часом одіозну юристку не запрошують, тому вона зі шкіри лізе, щоб хоча б якось заробити та привернути до себе увагу. "Монтян в четвер щось геть понесло, коли записувала черговий стрім на своєму Ютуб-каналі: "Украина будет в составе Ро...