За тиждень мобілізації з РФ втекли більше людей, ніж Путін задіяв проти України на початку війни, - розвідка Британії

За тиждень, що минув після оголошення президентом РФ Володимиром Путіним "часткової мобілізації", з Росії виїхала величезна кількість потенційних призовників. Орієнтовно, країну залишило більше росіян, ніж складала чисельність загальних сил вторгнення, які РФ спрямувала в Україну наприкінці лютого цього року, передають Патріоти України.

Переважно з Росії втікають забезпечені та добре освічені люди, мобілізація вдарила і по внутрішній економіці РФ. Про це у щоденному аналітичному зведенні повідомили у британській розвідці.

"За сім днів після того, як президент Путін оголосив про "часткову мобілізацію", відбувся значний відтік росіян, які прагнули уникнути призову. Хоча точні цифри невідомі, вони, ймовірно, перевищують розмір загальних сил вторгнення, які Росія виставила в лютому 2022 року", – йдеться в оприлюдненому міноборони Британії звіті.

Британська розвідка також констатує, що серед тих, хто намагається втекти з Росії на тлі мобілізації - переважно забезпечені люди, що отримали вищу освіту. І це вже позначається на російській економіці, негативні наслідки мобілізації для економічних процесів у РФ лише наростатимуть.

"У поєднанні з тими резервістами, яких мобілізують, внутрішні економічні наслідки зменшення кількості робочих рук і прискорення "витоку мізків", ймовірно, ставатимуть дедалі суттєвішими", – зазначили у МО Британії.

"Пора переглянути деякі рішення": Ексзаступник генсека НАТО назвав ракети, які можуть захистити Україну від ударів РФ по критичній інфраструктурі

субота, 3 грудень 2022, 8:30

Тактичні балістичні ракети ATACMS здатні допомогти Силам оборони України суттєво обмежити здатність ЗС РФ обстрілювати критично важливу інфраструктуру. США варто переглянути своє ставлення до поставок ЗСУ деяких видів озброєнь, передають Патріоти Украї...

Попереду складні часи: Через російські обстріли кияни можуть залишитися без тепла на всю зиму, - Кличко

субота, 3 грудень 2022, 7:56

Через російські обстріли української інфраструктури Київ може залишитися без теплопостачання до весни. Адже якщо опалення буде відключено на 24 години за 5 градусів морозу, доведеться зливати воду із систем опалення. У зв'язку із чим до весни подати во...