За тиждень мобілізації з РФ втекли більше людей, ніж Путін задіяв проти України на початку війни, - розвідка Британії

За тиждень, що минув після оголошення президентом РФ Володимиром Путіним "часткової мобілізації", з Росії виїхала величезна кількість потенційних призовників. Орієнтовно, країну залишило більше росіян, ніж складала чисельність загальних сил вторгнення, які РФ спрямувала в Україну наприкінці лютого цього року, передають Патріоти України.

Переважно з Росії втікають забезпечені та добре освічені люди, мобілізація вдарила і по внутрішній економіці РФ. Про це у щоденному аналітичному зведенні повідомили у британській розвідці.

"За сім днів після того, як президент Путін оголосив про "часткову мобілізацію", відбувся значний відтік росіян, які прагнули уникнути призову. Хоча точні цифри невідомі, вони, ймовірно, перевищують розмір загальних сил вторгнення, які Росія виставила в лютому 2022 року", – йдеться в оприлюдненому міноборони Британії звіті.

Британська розвідка також констатує, що серед тих, хто намагається втекти з Росії на тлі мобілізації - переважно забезпечені люди, що отримали вищу освіту. І це вже позначається на російській економіці, негативні наслідки мобілізації для економічних процесів у РФ лише наростатимуть.

"У поєднанні з тими резервістами, яких мобілізують, внутрішні економічні наслідки зменшення кількості робочих рук і прискорення "витоку мізків", ймовірно, ставатимуть дедалі суттєвішими", – зазначили у МО Британії.

В армії РФ великі проблеми зі ствольною артилерією - запаси САУ 2С5 "Гіацинт-С" майже вичерпані

неділя, 24 вересень 2023, 17:30

Із 94-го арсеналу ГРАУ МО РФ в Омську вже забрали майже половину САУ 2С5 "Гіацинт-С". Їх залишилося лише 155 із 298. Про це повідомив OSInt-дослідник High_marse, передають Патріоти України. Водночас важливо зазначити, що в усіх, окрім 4 САУ, що залиши...

Перевдягаються у форму ЗСУ: Окупанти намагаються прорватися на Таврійському напрямку - речник сил оборони

неділя, 24 вересень 2023, 16:02

Збройні сили України фіксують випадки, коли росіяни перевдягаються в українську військову форму і у такому вигляді ведуть бойові дії. Ворог намагається наступати на Таврійському напрямку. Про це повідомив в ефірі телемарафону "Єдині новини" поінформува...