За "велич" треба платити: Росіян змушують віддавати частину зарплати на підтримку "Л/ДНР"

У Росії від робітників вимагають перераховувати частину зарплати на підтримку так званих "Л/ДНР". Збір коштів здійснюється через Федерацію незалежних профспілок Росії (офіційна профспілка в РФ). Про це повідомляє "Східна правозахисна група" у Facebook, передають Патріоти України.

"У РФ проходить кампанія з підтримки міст, що знаходяться під контролем НЗФ "ЛДНР". Наприклад, Г. Хрустальний – Красний луч) – куратором закріплена Республіка Башкортостан, як суб'єкт РФ. На підприємствах Башкортостану (Башкирія) від робочих підприємств вимагають перераховувати щомісяця від 5% до 10% заробітної плати для підтримки НЗФ "ЛНР" та "ДНР", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що подібні дії зафіксовані і в інших регіонах РФ, які закріплені, як куратори псевдореспублік. "Робітники підприємств вже почали висловлювати своє невдоволення і давати відмову адміністрації підприємств", – йдеться в повідомленні.


Буданов розповів, скільки, за даними розвідки, російських загарбників наразі воює проти України

вівторок, 31 січень 2023, 13:16

Як зазначає видання, під час інтерв'ю Буданов зауважив, що Путін смертельно хворий на рак і має кілька двійників. "Питання, чи справжній це зараз Путін, залишається відкритим", - сказав Буданов. "Він настільки впевнений у своїй розвідці, що час від час...

"Отримав благословення Люцифера": Роспропаганда зробила "містичний" сюжет про Зеленського (відео)

вівторок, 31 січень 2023, 12:00

Російська пропаганда не втомлюється штампувати нові фейки про українського президента Володимира Зеленського. Вже кілька місяців про українського лідера говорять крізь призму "містики". Цього разу рупори Кремля показали дивний сюжет про Зеленського та ...