За відмову покинути російський ринок: Хакери Anonymous "злили" базу даних компанії Nestle

Хакерська група Anonymous злила дані однієї з найбільших харчових компаній Nestle. Причиною стало те, що швейцарська компанія відмовилася виходити з російського ринку, попри війну в Україні. Про це Anonymous повідомили у Twitter, передають Патріоти України.

Напередодні Anonymous пригрозили компаніям, що працюють у РФ, і дали 48 годин на вихід з ринку агресора, інакше вони стануть метою хакерів.

– Колектив Anonymous оприлюднив базу даних найбільшої харчової компанії у світі Nestlé. Витік 10 Гб даних електронної пошти, паролів, бізнес-клієнтів Nestlé тощо, – заявили хакери. Якщо хочете перевірити, то ось посилання на завантаження бази даних Nestlé.


"Проста мясо кончілась": Росія відмовилася від подальшого наступу і зосереджується на стримуванні ЗСУ – Bloomberg

субота, 25 березень 2023, 5:28

За даними видання Bloomberg, Кремль відмовився від планів подальшого наступу в Україні цієї весни і зосередиться на стримуванні українського контрнаступу. . Видання зазначає, що Росія прийняла таке рішення після того, як не змогла завоювати значних ...

Розпочалась "дипломатична битва" через ордер на арешт Путіна - Кулеба

п’ятниця, 24 березень 2023, 23:43

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявляє, що з метою виконання ордеру Міжнародного кримінального суду на арешт підозрюваного у скоєнні воєнних злочинів президента Російської Федерації Володимира Путіна розпочинається кулуарна дипломатичн...