
Рашисти у тимчасово окупованій Херсонській області "віджимають" бізнес у місцевих українських підприємців. Окупанти хочуть привласнити собі регіональні АЗС, щоб на них потім продавати завезене з Криму пальне. Про це свідчить перехоплена СБУ розмова між "гауляйтером" Генічеська Геннадієм Сіваком та так званим радником "глави" Криму Рустемом Німетуллаєвим. Про це повідомляє Служба безпеки України в Telegram 5 червня, передають Патріоти України.
"Якщо можна буде працювати через заправки кинуті, сьогодні ж ніхто туди бензин не возить? Ні! Ну, за законами "спецоперації" можна користуватися ними. Ми завозимо, зливаємо та продаємо", – запропонував Німетуллаєв.
У свою чергу, "гауляйтер" погоджується з пропозицією, але переживає, щоб "бабло з-під носа не ввели…". Він не хоче залишитися без додаткового "заробітку". "Ну, треба ж персонал... Ти ж розумієш, у чому проблема?! Лавандос, як? Тобто мені потрібно організувати інкасацію, аудит, щоб вони нічого не перли..." – сказав колаборант.
З самого початку повномасштабної війни в Україні було зафіксовано безліч різних способів мародерства та пограбування. Усім уже відомо про крадіжки рашистами зернами. Тепер вони крадуть рулонну сталь у Маріуполі та вивозять до Ростова.
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...