"За законами "спецоперації" можна користуватися": Окупанти на Херсонщині "віджимають" приватний бізнес в українців

Рашисти у тимчасово окупованій Херсонській області "віджимають" бізнес у місцевих українських підприємців. Окупанти хочуть привласнити собі регіональні АЗС, щоб на них потім продавати завезене з Криму пальне. Про це свідчить перехоплена СБУ розмова між "гауляйтером" Генічеська Геннадієм Сіваком та так званим радником "глави" Криму Рустемом Німетуллаєвим. Про це повідомляє Служба безпеки України в Telegram 5 червня, передають Патріоти України.

"Якщо можна буде працювати через заправки кинуті, сьогодні ж ніхто туди бензин не возить? Ні! Ну, за законами "спецоперації" можна користуватися ними. Ми завозимо, зливаємо та продаємо", – запропонував Німетуллаєв.

У свою чергу, "гауляйтер" погоджується з пропозицією, але переживає, щоб "бабло з-під носа не ввели…". Він не хоче залишитися без додаткового "заробітку". "Ну, треба ж персонал... Ти ж розумієш, у чому проблема?! Лавандос, як? Тобто мені потрібно організувати інкасацію, аудит, щоб вони нічого не перли..." – сказав колаборант.

З самого початку повномасштабної війни в Україні було зафіксовано безліч різних способів мародерства та пограбування. Усім уже відомо про крадіжки рашистами зернами. Тепер вони крадуть рулонну сталь у Маріуполі та вивозять до Ростова.

Росія не має бойової потужності для масштабного наступу в "нереалістичні терміни" – ISW

середа, 8 лютий 2023, 9:40

Військові аналітики в американського Інституту вивчення війни (ISW) прийшли до висновку, що російські війська готують наступ в Україні, для якого їм бракує бойової потужності. . Міністр оборони Росії Сергій Шойгу провів пресконференцію про стан війни...

"Ми стали поруч з українським народом": Байден у промові до Конгресу США пообіцяв підтримку Україні до перемоги у війні

середа, 8 лютий 2023, 9:32

Президент США Джо Байден у своїй промові до Конгресу приділив велику увагу війні РФ проти України. За його словами, вона стала випробуванням для Сполучених Штатів та світу загалом, передають Патріоти України. Американський лідер запевнив, що політичні ...