За законами жанру: Диспетчер Галега, котрий за вказівкою білоруських спецслужб посадив літак з Протасевичем у Мінську, зник разом з сім'єю, - ЗМІ

Олег Галега мав вийти на зміну після відпустки, але не з'явився на роботу і видалив профілі в соцмережах, за місцем проживання його теж немає. Вважають, що він разом із сім'єю виїхав до себе на батьківщину - в Грузію, повідомляють Патріоти України з посиланням на білоруське видання "Наша Ніва".

Про зникнення Галеги стало відомо від декількох його колег - диспетчерів "Белаеронавігації". За їхніми словами, Галега мав на початку червня вийти на роботу після відпустки. Його ім'я стоїть у робочому графіку, але на зміну диспетчер не з'явився.

"Ходять чутки, що він зник. Колеги не можуть зв'язатися з ним і переживають: зателефонувати йому неможливо, він видалив свої соцмережі. Офіційно влада нам нічого не повідомила. Але я не особливо дбаю про нього, тому що думаю, він просто перестрахувався і пішов. Він чудовий фахівець, без проблем знайде роботу в будь-якій країні. Голос на опублікованому записі інциденту з Ryanair належить йому", - розповів журналістам один із колег Галеги.

Заступник гендиректора "Белаеронавігації" Іван Герловський спочатку говорив журналістам, що Галега у відпустці. Але пізніше додав, що йому дзвонили і не додзвонилися співробітники відділу кадрів.

Олег Галега - етнічний грузин. Він переїхав до Білорусі вже дорослим, познайомившись з мінчанкою Ганною.

"Думаю, він поїхав до родичів у Грузію", - сказав журналістам інший колега диспетчера.

Телефони Галеги і його дружини не відповідають, профілі в соцмережах видалено. Є тільки Інстаграм - закритий зі зміненим нікнеймом і без фото профілю, майже всіх фоловерів видалено.

Перекидання військ і бомбадрувальники над морем! США готують відповідь Росії у разі вторгнення в Україну

понеділок, 24 січень 2022, 17:50

США готують варіанти відповіді у разі вторгнення Росії в Україну. Серед них - перекидання військ у сусідні з Україною країни, передають Патріоти України. . Глава Пентагону Ллойд Остін запропонував президенту США Джо Байдену також варіанти пересуванн...

Щось готується? Росія вивела 20 бойових кораблів у Балтійське море

понеділок, 24 січень 2022, 17:44

Російська Федерація проводить чергові морські навчання. 20 кораблів і суден Балтійського флоту вийшли в призначені райони моря для відпрацювання завдань бойової підготовки, передають Патріоти України. "20 бойових кораблів, катерів і суден забезпечення ...