"За заслуги перед нашою країною": Невзоров із дружиною стали громадянами України - Геращенко

Російський опозиційний журналіст Олександр Невзоров та його дружина Лідія отримали громадянство України. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, інформують Патріоти України.

"Олександру Невзорову та його дружині Лідії Невзоровій Указом Президента Володимира Зеленського надано громадянство України за видатні заслуги перед нашою країною", - написав він.

Телеграм-канал Mash опублікував документ МЗС України із запитом на перевірки Невзорова та його дружини, в тому числі через Інтерпол.

Редакція телеграм-каналу "Украина Сейчас" твердить, що поспілкувалася зі співробітником МЗС Анатолієм Ковалем, номер телефону якого вказаний у документі. Той відмовився коментувати надання Невзорову та його дружині громадянства.

"Я не знаю, як цей документ міг потрапити у відкритий доступ. Я нічого зараз не коментуватиму", - сказав Коваль.

На офіційному сайті глави держави указ про надання громадянства відсутній.

Живі ховалися під тілами тих, хто замерз: У Гостомелі окупанти мучили в холодильниках десятки людей (відео)

вівторок, 4 жовтень 2022, 14:00

У Гостомелі на Київщині окупанти мучили в холодильних камерах 50 людей, знайдено тіла двох закатованих. Про це у Facebook повідомила поліція Київської області, передають Патріоти України. . "Ламали ребра, скручували суглоби, тижнями допитували в аероп...

Ватажки "ДНР" "намалювали" іноземних спостерігачів на "референдумі" заднім числом (документи)

вівторок, 4 жовтень 2022, 13:51

Служба безпеки України перехопила чергові російські документи, які регламентували проведення Росією фейкового референдуму на території так званої "ДНР". Про це повідомляє прес-служба СБУ, передають Патріоти України. У ході оперативної роботи виявлено з...