Українця Дмитра Великого, якого напередодні звільнили з полону, забрали у відділення поліції працівники СБУ відразу після зустрічі з родиною в Павлограді. Про це він повідомив одному з телеканалів Віктора Медведчука, зазначають Патріоти України.
«Вчора 15 хвилин побув з батьками, прибігли люди з автоматами, перестрибнули через паркан. Я просто відразу не знав, батька збили з ніг. Я сказав, що не втечу і щоб мені хоча б дали одягнутися, але не дали. Показали посвідчення, що вони співробітники СБУ», – розповів Великий.
За його словами, працівники СБУ забрали його через 15 хвилин після повернення із аеропорту і тримали у себе до 4 годин ранку. Вони знімали на камеру розмову з ним, на що пішло кілька дублів. Після цього СБУ-шники відвезли Великого у військову прокуратуру, а пізніше – у відділення поліції.

Тим часом, СБУ показала відео та пояснила, чому і як доставила звільненого з полону українця у військову прокуратуру.

В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...