Заарештовану в Хорватії яхту Медведчука продадуть: Що планують зробити із грошима

Заарештовану в Хорватії яхту кума Путіна та народного депутата забороненої партії "ОПЗЖ" Віктора Медведчука продадуть. Отримані гроші підуть Україні, повідомляють Патріоти України.

За даними видання The Guardian, суд Хорватії передав 92,5-метрову яхту Royal Romance українському агентству з розшуку та менеджменту активів. Агенти АРМА прилетіли до Хорватії і оглянули заарештовану яхту, що належить членам сім'ї народного депутата та одного з лідерів забороненої в Україні політичної сили ОПЗЖ.

"АРМА розшукувала вказаний актив в рамках кримінального провадження, а потім після накладення арешту отримала елітне майно для збереження економічної цінності шляхом продажу його на аукціонах", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що це перший подібний продаж того, як союзники України ввели обмеження на активи російських олігархів після нападу РФ на Україну.

У Росії хочуть... чіпувати чиновників, які виїжджають на відпочинок за кордон, щоб їх не завербували

неділя, 5 лютий 2023, 9:40

У Росії, де ще недавно завзято боролись з "чіпуванням" Білла Ґейтса під виглядом вакцинації від коронавірусу, хочуть примусово чіпувати своїх чиновників, які виїжджають на відпочинок за кордон. Такі заходи мають вберегти російських урядовців від вербув...

Темп утилізації залишається високим: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 5 лютого

неділя, 5 лютий 2023, 9:31

Збройні сили за останню добу знищили ще 700 російських окупантів, два танки та два засоби ППО. Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 05.02.23 орієнтовно склали: