"Забагато негативу": Бурятські шамани будуть "чистити" окупантів, які повертаються з фронту... від душ померлих та вбитих

Бурятські шамани зібралися "чистити" російських окупантів, які повертаються з війни в Україні додому, бо вони нібито з фронту "тягнуть душі померлих". Про це повідомляє російський журналістський проєкт "Подъем", передають Патріоти України.

"Коли люди повертаються з бойових дій, де багато загиблих та інше, вони беруть у себе дуже багато негативу. На них можуть сісти мертві, яких бачать, душа може прямо причепитися.

Ось солдат виходить із передової, повертається додому, а з собою тягне душу цього померлого. Прийшовши в сім'ю, ця душа може сісти на будь-кого – на дитину, на дружину. Потім починаються проблеми в сім'ї та інше... Вони (шамани) їдуть туди, щоб з бійцями зустрітися на місці та просто їх чистити там", – зазначив глава "Гуннського фонду" Олег Булутов.

За його словами, для кожного окупанта шамани мають "послання від предків".

"Коли чистять бійця, нам таку вказівку дано, щоб ми одразу донесли від наших духів: "Не дай бог ти там будеш займатися мародерством і чинитимеш військові злочини – все, відразу ж будеш покараний дуже сильно". Солдат кожен має розуміти, що завжди має бути людиною. Якщо він вчинить якийсь злочин, він завдасть шкоди всій родині, свого роду", – додав Булутов.

Раніше повідомлялося, що шамани з Бурятії направили на допомогу російським окупантам у Ростов юрти воїнів-гунів, які мають "захистити від HIMARS".

"Ми хотіли до Донбасу привезти ці три юрти, але побоюються люди, що туди приїдуть шамани... Чому юрти? Коли проводиться обряд, воїни-гуни, вони туди приходять... Ось, скажімо, HIMARS, ми їх "Химерами" називаємо. Якщо "Химера" йде, воїни-гуни, які спали, прокидаються. Їм потрібне місце, їм потрібні юрти, вони бачать свій дім, атрибутику всяку, і допомагають нашим (російським. – Ред.) бійцям", – розповідав той же Булутов.

Побив табуреткою брата: У Краснодарі встановили білборд із загиблим в Україні окупантом (фото)

четвер, 9 лютий 2023, 0:29

У Краснодарі встановили білборд із загиблим на війні проти України окупантом Артуром Єгіняном, який кілька років тому був засуджений за побиття табуреткою свого брата. Про це повідомляють місцеві медіа, передають Патріоти України. Єгіняна пішов на фрон...

Теми обговорення були дуже дивними: Путін несподівано вночі скликав Радбез РФ

середа, 8 лютий 2023, 23:42

Пізно увечері в середу, 8 лютого, російський президент Володимир Путін вирішив зібрати нараду з постійними членами Ради безпеки. Офіційно головними темами наради називають підвищення пожежної безпеки та зниження ризиків паводків. Про це повідомляють ро...