Забагато жертв і поранених окупантів: У кримських лікарнях припиняють прийом цивільного населення

Російські окупанти продовжують зазнавати значних втрат на війні з Україною. Через велику кількість поранених, окупаційна влада українського півострова Криму вирішила припинити прийом цивільних у лікарнях. Про це свідчать дані Генштабу Збройних Сил України. Причиною такого рішення є чималі втрати окупаційної армії, зокрема і санітарних, передають Патріоти України.

Окупанти збирають донорську кров

У тимчасово окупованому Криму, куди звозять поранених окупантів, активно збирають донорську кров. Через велику кількість поранених загарбників, цивільні у лікарні тепер потрапити не можуть.

На тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим окупаційна адміністрація розпорядилась припинити прийом цивільного населення, щоб звільнити ліжко-місця для поранених. Інтенсивно проводиться збір донорської крові, – йдеться в повідомленні Генштабу.

Схожа ситуація була і в Білорусі

Зараз активні бойові дії тривають на Півдні та Сході нашої держави, тому поранених окупантів доводиться возити в Крим. Однак на початку повномасштабного вторгнення Росія так само використовувала Білорусь. Мова йде про місто Гомель. Туди звозили поранених окупантів в основному з Півночі України, де також точилися запеклі бої – на Київщині, Чернігівщині, Сумщині.

Через колосальну кількість поранених лікарні Гомеля так само закрили для цивільного населення. Мешканців міста так само активно закликали ставати донорами крові.