"Заберіть своїх людей, Кремль уже програв": Резніков звернувся до башкирів з закликом щодо війни

Міністр оборони Олексій Резніков закликав башкирів не брати участі у війні проти України, адже Башкортостан - один із лідерів за кількістю російських втрат. Своє звернення до башкирів очільник Міноборони опублікував у мережі 23 травня, передають Патріоти України.

Резніков поінформував, що нещодавно вивчав дані про втрати Росії у війні проти України. Міністр помітив, що серед російських регіонів одним із лідерів за втратами є Республіка Башкортостан.

"Тисячі чоловіків з Башкирії загинули чи сталі каліками. Ситуація мене вразила своєю абсурдністю", – зазначив Резніков, додавши, що саме тому вирішив звернутися до "всього башкирського народу та його справжніх лідерів".

Так, міністр оборони заявив, що сьогоднішня влада Уфи дбає про особисту вигоду і працює в інтересах Кремля, тож "відправляє своїх людей на смерть".

"Башкири – це один з найбільших народів Росії, який водночас перебуває у непростій ситуації. У сучасній Башкирії є три співмірних за чисельністю національних групи – росіяни, башкири і татари. Республіка Башкортостан має величезні природні ресурси і розвинуту промисловість. Там є все, щоб гарантувати високий рівень добробуту. Головний інтерес башкир очевидний – забезпечити національний розвиток у себе вдома, у тому числі за рахунок реалізації права на самовизначення та справедливого розподілу чималих ресурсів на користь регіону", – йдеться у зверненні Резнікова.

Він зазначив, що для цього потрібно концентрувати усі зусилля всередині Башкирії та на захисті від Москви. Міністр звернув увагу, що Україна чи її громадяни не є причиною жодної проблеми башкирського народу. Натомість корені усіх причин – у Москві та в Уфі.

"Башкир відправляють вмирати за тисячу кілометрів невідомо за що. Діючи прямо всупереч інтересам народу і перетворюючи на злочинців, вбивць. Ніхто, крім Кремля та його лакеїв, у цьому не зацікавлений. Це треба припинити якнайскоріше", – закликав Резніков.

"Заберіть своїх людей із України. Віддайте нам військових злочинців. І тоді ми станемо союзниками у справі побудови найкращого майбутнього для наших народів. Кремль уже програв цю війну. Спільно ми змусимо його відмовитись від імперських амбіцій", – наголосив міністр оборони.

"Україна ніколи не була суверенной": СБУ викрила закарпатця, який з нетерпінням чекав на Путіна

четвер, 21 вересень 2023, 12:53

Служба безпеки у Закарпатській області викрила жителя Тячева, який виявився прихильником "русского міра" і з нетерпінням чекав "нападу Путіна". Про це повідомили у відомстві, передають Патріоти України. За даними спецслужби, мешканець м.Тячів у соцімер...

Замість Марка Міллі: Сенат США затвердив новим головою Об'єднаного комітету начальників штабів

четвер, 21 вересень 2023, 11:40

Раніше законодавці не могли затвердити Брауна і ще кількох кандидатів на вищі пости у військовому керівництві країни у зв'язку з опозицією з боку одного сенатора-республіканця. . Сенатори змогли розпочати голосування щодо призначення Брауна і ще дво...