"ПриватБанк" і ринок землі: МВФ висунув жорсткий ультиматум Україні для надання кредиту (відео)

У МВФ дадуть Україні новий кредит за умови, що буде прийнято закон, який заборонить повернення збанкрутілих банків на ринок, а закон про ринок землі. Про це повідомив голова правління Нацбанку Яків Смолій під час представлення рішення НБУ за обліковою ставкою в четвер, 12 грудня, передають Патріоти України.

"Коли місія МВФ перебувала в Україні, багато домовленостей було виконано зі сторони України. Залишилися незначні технічні моменти. В першу чергу – закон про неможливість повернення банків на ринок, якщо вони перебувають у стадії ліквідації у Фонді гарантування. Друге – це створення єдиних юридичних осіб податкової та митної служби. І також питання – обіг земель сільськогосподарського призначення", – сказав Смолій.

Необхідність ухвалення закону про недопущення повернення на ринок банків-банкрутів Смолій пояснив тим, що останнім часом на НБУ продовжують подавати до судів їхні колишні власники. Але механізму повернення банків, які були доведені до банкрутства, нема. Найбільш відомий судовий процес триває проти колишніх власників Приват Банку. У новому законі буде передбачено заборону на повернення цього банку.

Смолій додав, що не очікує, що рада директорів МВФ затвердить нову кредитну програму до кінця 2019 року. "Це може бути у першому кварталі 2020 року", – сказав голова НБУ. Він уточнив, що нова програма співпраці з МВФ буде трирічної з розміром спеціальних запозичень – $5,5 млрд.

У 2014 році генсек Пан Гі Мун міг запобігти окупації Криму, але не зробив цього, - постпред України в ООН

четвер, 24 вересень 2020, 23:31

ООН не виконала завдання, заради яких створювалась. ООН проявила пасивність в 2014 році і тим самим зробила можливою російську окупацію Криму. Пан Гі Мун, на той час генсек ООН, міг запобігти анексії півострова і увійти в історію, але упустив свій шанс...

З архіву ПУ. "Поки ми спали": Телеканал "1+1" зганьбився через Портнова (фотофакт)

четвер, 24 вересень 2020, 23:30

Телеканал Ігоря Коломойського назвав одіозного політика "правозахисником". Телеканал "1 + 1" олігарха Ігоря Коломойського зганьбився в соціальних мережах і зазнав різкої критики після того, як одіозного чиновника часів Віктора Януковича Андрія Портнова...