Забудьте про паризькі та міланські бутіки, сніжні Альпи, французьку та іспанську рив'єру: У ЄС заговорили про введення санкцій проти російських пропагандистів за інформаційні диверсії в Білорусі

Включення до списку санкцій ЄС російських пропагандистів, які підтримують режим номінального президента Білорусі Олександра Лукашенко, могло б стати потужним попереджувальним сигналом для Кремля. Про це заявив депутат Європарламенту з Німеччини Сергій Лагодинський, зазначають Патріоти України.

На думку Лагодинського, ключі від ситуації в Білорусі зараз знаходяться не в Брюсселі, а в Москві і важливо вирішити, що з цим робити. Він зазначив, що позиція президента РФ Володимира Путіна цілком зрозуміла – він підтримує Лукашенка і в цих умовах ЄС збирається застосувати тиск.

“Наша позиція була дуже дохідливою щодо дій Кремля у випадку з Навальним. Імовірно, настав час бути настільки ж зрозумілими щодо позиції Москви у випадку з Білоруссю», – сказав депутат.

Він запропонував внести до списку санкцій російських пропагандистів, зокрема, тих, які провели інтерв’ю з Лукашенком у дуже агресивній тональності у відношенні до народу РБ і його волевиявлення.

“Якщо включити пропагандистів з російськими паспортами до списку “білоруських” санкцій, це буде потужним сигналом. Ми ще повинні з’ясувати, чи можливо це з правової точки зору, але це могло б стати потужним посланням, що ми бачимо, хто є реальними ворогами і опонентами демократичної опозиції і демократичного руху в Білорусі», – додав Лагодинський.

Він також вважає, що санкції ЄС у випадку Білорусі повинні виходити за рамки індивідуальних обмежень і Заходу варто їх розширити.

На інтерв’ю до Лукашенка в Мінську приїхали головний редактор міжнародного телеканалу Russia Today Маргарита Симоньян, кореспондент “Першого каналу”Антон Верницький, ведучий програми “Весті” на телеканалі “Росія 1” Євген Рожков і головний редактор радіостанції “Говорить Москва” Роман Бабаян.

Загроза ядерного удару по Україні, Литві та Польщі: Історик розповів, чому Путін досі формально не анексував Білорусь

субота, 28 травень 2022, 14:26

Російська Федерація досі формально не поглинула Білорусь, оскільки російський президент Володимир Путін хоче перекинути на білоруську територію ядерну зброю і звідти атакувати Європу. Влада РФ може завдати удару по Україні, Литві чи Польщі. Про це розп...

США прийняли рішення щодо передачі Україні MLRS

субота, 28 травень 2022, 14:14

США схвалити передачу Україні реактивних систем залпового вогню великої дальності MLRS. Українська влада наполегливо просила Вашингтон надати цю систему, щоб захистити території Донбасу. Видання The New York Times з посиланням на американських посадовц...