Забудьте про паризькі та міланські бутіки, сніжні Альпи, французьку та іспанську рив'єру: У ЄС заговорили про введення санкцій проти російських пропагандистів за інформаційні диверсії в Білорусі

Включення до списку санкцій ЄС російських пропагандистів, які підтримують режим номінального президента Білорусі Олександра Лукашенко, могло б стати потужним попереджувальним сигналом для Кремля. Про це заявив депутат Європарламенту з Німеччини Сергій Лагодинський, зазначають Патріоти України.

На думку Лагодинського, ключі від ситуації в Білорусі зараз знаходяться не в Брюсселі, а в Москві і важливо вирішити, що з цим робити. Він зазначив, що позиція президента РФ Володимира Путіна цілком зрозуміла – він підтримує Лукашенка і в цих умовах ЄС збирається застосувати тиск.

“Наша позиція була дуже дохідливою щодо дій Кремля у випадку з Навальним. Імовірно, настав час бути настільки ж зрозумілими щодо позиції Москви у випадку з Білоруссю», – сказав депутат.

Він запропонував внести до списку санкцій російських пропагандистів, зокрема, тих, які провели інтерв’ю з Лукашенком у дуже агресивній тональності у відношенні до народу РБ і його волевиявлення.

“Якщо включити пропагандистів з російськими паспортами до списку “білоруських” санкцій, це буде потужним сигналом. Ми ще повинні з’ясувати, чи можливо це з правової точки зору, але це могло б стати потужним посланням, що ми бачимо, хто є реальними ворогами і опонентами демократичної опозиції і демократичного руху в Білорусі», – додав Лагодинський.

Він також вважає, що санкції ЄС у випадку Білорусі повинні виходити за рамки індивідуальних обмежень і Заходу варто їх розширити.

На інтерв’ю до Лукашенка в Мінську приїхали головний редактор міжнародного телеканалу Russia Today Маргарита Симоньян, кореспондент “Першого каналу”Антон Верницький, ведучий програми “Весті” на телеканалі “Росія 1” Євген Рожков і головний редактор радіостанції “Говорить Москва” Роман Бабаян.

"Думаю, що будуть спроби прив'язати Медведчука до Порошенка", - ексгенпрокурор Рябошапка

неділя, 16 травень 2021, 18:44

Президент України Володимир Зеленський є прихильником швидких і ефектних рішень. Нині вся увага країни прикута до справи проросійського лідера ОПЗЖ та кума Путіна Віктора Медведчука. Хто може бути наступним – читайте в наступній частині інтерв'ю з ексг...

"Усе звалити на Степанова не вдасться, він і гавкнути не смів, коли ви забрали гроші з "ковідного фонду": Порошенко жорстко звернувся до влади

неділя, 16 травень 2021, 16:32

Він наголосив на необхідності повного аудиту витрат мільярдів гривень з антиковідного фонду. "Нещодавно були оприлюднені цифри Національної академії наук, які кажуть, що смертність в Україні від ковіду становить не 50, а 140 тисяч людей. 140 тисяч житт...