Включення до списку санкцій ЄС російських пропагандистів, які підтримують режим номінального президента Білорусі Олександра Лукашенко, могло б стати потужним попереджувальним сигналом для Кремля. Про це заявив депутат Європарламенту з Німеччини Сергій Лагодинський, зазначають Патріоти України.
На думку Лагодинського, ключі від ситуації в Білорусі зараз знаходяться не в Брюсселі, а в Москві і важливо вирішити, що з цим робити. Він зазначив, що позиція президента РФ Володимира Путіна цілком зрозуміла – він підтримує Лукашенка і в цих умовах ЄС збирається застосувати тиск.
“Наша позиція була дуже дохідливою щодо дій Кремля у випадку з Навальним. Імовірно, настав час бути настільки ж зрозумілими щодо позиції Москви у випадку з Білоруссю», – сказав депутат.
Він запропонував внести до списку санкцій російських пропагандистів, зокрема, тих, які провели інтерв’ю з Лукашенком у дуже агресивній тональності у відношенні до народу РБ і його волевиявлення.
“Якщо включити пропагандистів з російськими паспортами до списку “білоруських” санкцій, це буде потужним сигналом. Ми ще повинні з’ясувати, чи можливо це з правової точки зору, але це могло б стати потужним посланням, що ми бачимо, хто є реальними ворогами і опонентами демократичної опозиції і демократичного руху в Білорусі», – додав Лагодинський.
Він також вважає, що санкції ЄС у випадку Білорусі повинні виходити за рамки індивідуальних обмежень і Заходу варто їх розширити.
На інтерв’ю до Лукашенка в Мінську приїхали головний редактор міжнародного телеканалу Russia Today Маргарита Симоньян, кореспондент “Першого каналу”Антон Верницький, ведучий програми “Весті” на телеканалі “Росія 1” Євген Рожков і головний редактор радіостанції “Говорить Москва” Роман Бабаян.
Російська Федерація досі формально не поглинула Білорусь, оскільки російський президент Володимир Путін хоче перекинути на білоруську територію ядерну зброю і звідти атакувати Європу. Влада РФ може завдати удару по Україні, Литві чи Польщі. Про це розп...
США схвалити передачу Україні реактивних систем залпового вогню великої дальності MLRS. Українська влада наполегливо просила Вашингтон надати цю систему, щоб захистити території Донбасу. Видання The New York Times з посиланням на американських посадовц...