
Окупанти в так званій "ДНР" випустили свою версію всесвітньо відомої гри-стратегії "Монополія". Як повідомляється на Facebook-сторінці "Донецький сувенір", гра включає в себе "організації і підприємства донецького регіону", передають Патріоти України.

Йдеться про українські підприємства, віджаті терористами. Зокрема, в "Монополії. ДНР" за рублі можна купити "Теплиці Донбасу", "Роз-Агро", "Майстер-Торг", Торговий дім "Гірник", "Донецьку залізницю", шахту імені Засядька чи "Макіїввугілля".

У мережі висловили обурення появою цієї гри. "Хто хоче пограти в "Монополію" в стилі "ДНР"? Постарайтеся пропустити поля "комендантська година", "ліфт Мотороли" і "бар "Сепар", – зіронізував один з користувачів.
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...
Україна розробляє нову систему для морських безпілотників, яка дозволить не знищувати, а затримувати та конфіскувати підсанкційні судна в Чорному морі. Про це заявив командир підрозділу ГУР МО з позивним "Дев'ятий" в інтерв'ю Business Insider, передают...