Забув тільки згадати про цікавий нюанс: Мер Воркути урочисто оголосив, що йде на фронт

Мер російського міста Воркута Ярослав Шапошніков заявив, що він вирушає на війну в Україну. Оголошення посадовець зробив під час мітингу на підтримку "спецоперації" 28 березня. Він заявив, що рішення вступити до лав "другої армії світу" прийняв усвідомлено, передають Патріоти України.

За словами Шапошнікова, глава Республіки Комі Володимир Уйба підтримав його рішення. "Настав час безпосередньо підтримати наших хлопців і самому взяти участь у спеціальній військовій операції – вже як військовослужбовець МО РФ. Разом зі мною з Воркути поїдуть п'ять моїх колег. Перемога буде за нами", – видав майбутній окупант.

При цьому в місцевих Telegram-каналах пишуть, що з рішенням мера Воркути поїхати воювати не так однозначно. Можливо, причиною його звільнення з посади заради служби за контрактом в армії РФ стала кримінальна справа. Її порушили у березні 2023-го після аварії на міських очисних спорудах.

Також цікаво, що у жовтні минулого року Шапошніков заявив, що 10% росіян йдуть на війну добровільно через те, що вдома їх "пиляють" дружини.

"Вона пиляє і пиляє, пиляє і пиляє. Дорогі наші жінки, бережіть своїх чоловіків. Якщо ваші чоловіки будуть йти на фронт через те, що не відчувають тилу, а вони не відчувають тилу, коли їх підпилюють ззаду, і це викликає у них мотивацію піти на фронт", – сказав тоді мер.

Україна може отримати лише три реальні гарантії безпеки: Дипломат назвав, які саме

середа, 31 травень 2023, 5:00

Україна досі не отримала гарантій безпеки від світової спільноти для уникнення нападу на її територію у післявоєнний період. Дипломат Валерій Чалий у ефірі Еспресо заявив, що на найближчому саміті НАТО не готується жодна з них, передають Патріоти Украї...

"Вони скоро особисто прийдуть": Подоляк відреагував на інформацію про розшук Росією Залужного та Сирського

вівторок, 30 травень 2023, 22:43

Кремлівська влада 30 травня вирішила оголосити у розшук головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного та командувача Сухопутних військ Олександра Сирського. В Офісі президента запевнили, що вони й самі можуть прийти до слідчого комітету Росії. Однак, традиц...