Загадкові СМС: За рішення на користь "ізраїльтянина" від "Слуги народу" суддям обіцяли "премію"

Під час перебування в нарадчій на мобільний телефон судді Степанюка надійшло три смс-повідомлення однакового змісту.

Олександр Куницький. Фото: 24 канал.

Суддя Шостого апеляційного адміністративного суду Анатолій Степанюк повідомив про втручання в його діяльність та ймовірний підкуп суду на користь кандидата від партії “Сила народу” Олександра Куницького. Відповідний документ опубліковано на сайті Вищої ради правосуддя, передають Патріоти України.

Звернення Анатолія Степанюка датоване 15 липня. Суддя Степанюк входив до колегії у провадженні з оскарження рішення Центрвиборчкому про зняття з виборів блогера Олександра Куницького – кандидата в нардепи від “Слуги народу” в окрузі №169 (Харків), який не проживав п’ять років в Україні, служив в армії Ізраїлю та має громадянство цієї країни.

Справа розглядалася 14 липня. О 15:37 судді вийшли до нарадчої кімнати. Під час перебування в нарадчій на мобільний телефон судді Степанюка надійшло три смс-повідомлення однакового змісту, в яких йшлося про вдячність за прийняття рішення на користь “ізраїльтянина”, необхідність проголошення рішення не пізніше 21:00 і було заявлено про наступну передачу “премії” в обумовленому розмірі.

Суддя Степанюк сприйняв це як втручання в його професійну діяльність і попросив вжити заходів. Повідомлення направлено у Вищу раду правосуддя і Генпрокуратуру. В колегії головувала суддя Людмила Губська. Ані від неї, ні від інших суддів цього суду станом на вечір 15 липня аналогічних повідомлень немає, передає “Судовий репортер”.

Як відомо, 14 липня суд виніс ухвалу на користь Куницького, скасувавши рішення ЦВК про відмову йому в реєстрації. “Перемога! Спасибі за підтримку! У вас буде вибір – 21.07.2019 приходьте і голосуйте!” – написав Куницький у “Фейсбуці” в ніч на 16 липня. Водночас у Центрвиборчкомі заявили, що він ще не поновлений як кандидат у народні депутати і, можливо, комісія подаватиме апеляцію.

Рішення ЦВК про відмову в балотуванні Куницькому базувалося на інформації Державної прикордонної служби України про те, що протягом останніх п’яти років перед днем позачергових виборів 21 липня Куницький виїжджав за межі України на період, що перевищує 90 календарних днів, а саме – на 264 дні (з 15 березня 2015 до 5 грудня 2015 року). Крім того, Куницький визнав, що має ізраїльське громадянство.

ЦРУ розсекретило американський проєкт дронів-птахів середини минулого століття

середа, 12 серпень 2020, 8:10

Дрони мали довго, непомітно і безпечно для пілота літати над СРСР, Кубою і Китаєм. Центральне розвідувальне управління США розсекретило проект Aquiline зі створення в 1960-х роках розвідувальних дронів. Документи по проекту опубліковані на сайті ЦРУ, п...

"PR на воді, або Як Росія імітує вирішення водної проблеми Криму", - ЗМІ (фото, відео)

середа, 12 серпень 2020, 6:30

У Криму почали перекачувати воду з Тайганського водосховища до Сімферопольського. Влада Криму, підконтрольна Кремлю, сподівається, що новий водогін повноцінно забезпечить місто водою. Для будівництва нового водогону труби привозили залізницею Керченськ...