"Загалом усюди зміцнюємо наші позиції": Зеленський пообіцяв гарні новини з фронту (відео)

Найближчими днями можна очікувати гарні новини з фронту. Жорсткі бої тривають на Донеччині – Бахмутський напрямок і Авдіївка. На інших напрямках продовжуються також активні дії, повідомив президент України Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні, інформують Патріоти України.

Він відзначив бійців 25-ї повітряно-десантної бригади за хоробрість при звільненні окупованих територій на Луганщині. Зеленський подякував всім воїнам, які тримають оборону на всіх ділянках фронту і демілітаризують ворога.

"Загалом по фронту усюди зміцнюєм наші позиції. Скорочуємо можливості окупантів, знищуємо їхню логістику і готуємо хороші новини", – сказав президент.

Загальна кількість збитих російських гвинтокрилів наближається вже до 250.Сьогодні також збитий ще один вертоліт. "Російські окупанти втратили вже стільки техніки – авіаційної та іншої, – скільки більшість армій світу просто не мають і ніколи не матимуть на озброєнні", – повідомив він.


Наші люди - не біженці: В Міграційній службі закликали європейців... не інтегрувати українців

четвер, 28 вересень 2023, 21:30

Державна міграційна служба України просить владу країн, куди виїхали мільйони наших співвітчизників, не створювати для них програми інтеграції, повідомляють Патріоти України. Очільниця відомства Наталія Науменко заявила, що українці за кордоном не є бі...

"У французів повний рот золота. Треба було пасатижі брати": Окупант вразив дружину розповідями про "натівців" на фронті (аудіо)

четвер, 28 вересень 2023, 19:27

Розвідка перехопила чергову розмову окупантів, де росіянин шкодує, що не вирвав золоті зуби в українських бійців (очевидно, йдеться про загиблих), яких називає "французами" і "німцями". Аудіозапис розмови опублікувала пресслужба ГУР, передають Патріоти...