
Підрозділи Сил оборони України продовжують нищити війська РФ, які окопалися і намагаються наступати на Бахмутському напрямку. Захисники провели успішне полювання, "демілітаризувавши" живу силу ворога, передають Патріоти України.
Багато російських окупантів більше не зможуть тероризувати Україну.Зазначається, що полювання на російські підрозділи під Бахмутом провели гаубична батарея 4-ї бригади Національної гвардії, мінометна батарея та оператори БПЛА 3-го батальйону "Свобода".
На відзнятих із дрона кадрах українцям показали окупантів, які пересувалися між розбитими будинками в населених пунктах. Наші воїни завдяки аеророзвідці влучно поцілили по загарбниках.
У підсумку "бавовни" щонайменше десятеро ворожих солдатів навіки заснули на українській землі і, якщо їхні тіла відтягнуть із поля бою свої, повернуться на батьківщину в чорних пакетах. "Загарбників в Україні чекає лише смерть!" – наголосили українські воїни.
Тепер не тільки Лавров після традиційних погроз канюче про переговори з тими "фашистами". Практично одночасно директор ФСБ Росії Александр Бортніков у коментарі виданню "Вести" теж заявив щось там про переговори, зазначають Патріоти України . Під час ...
Українські дрони-перехоплювачі наразі не можуть системно протидіяти російським реактивним безпілотникам, адже мають недостатню швидкість. Перехоплення таких цілей поки що залежить переважно від досвіду операторів, їхніх навичок та сприятливих обставин...