"Загнананому щуру" нема куди бігти: Путін без вагань застосує танки, авіацію, флот, ВКС, знищить сотні тисяч громадян, - політичний експерт про останні події у Москві

Патріоти України пропонують ознайомитись з аналізом подій у російській столиці українського експерта з питань зовнішньої безпеки і російсько-українських відносин Василя Лаптійчука.

"Росіян сьогодні вперше по-справжньому почали бити в пику. Поки що – поодиноко, без фанатизму, але таки почали. Їхній "омон", як колись тут "Беркут", почав ховати мармизи за масками, що вказує на більш категоричніші розпорядження Кремля щодо незадоволених і готовність "правоохоронців" робити непопопулярні речі. Хоча їм ще далеко до нашого початку грудня.

Росіяни, захмелілі від перемог в Україні й світі та цілодобової "перемоги" в телебаченні, таки уявили себе переможцями й вийшли на вулиці з цілком, здавалось, справедливими вимогами. Вони гадали, що, погоджуючись на агресію проти сусідніх народів, вони залишаться громадянами. Тепер у декого з них почнеться період "похмілля", а згодом усіх їх, як худобу, позаганяють у стійло й будуть використовувати для чергових перемог ще банальніше й дешевше.

Якщо українці вибороли незалежнісь участю в боротьбі тисяч і жертовністю сотень, то росіянам, аби досягнути чогось подібного, слід буде вийти на вулиці мільйонами й загинути десятками чи й сотнями тисяч. Кремль без вагань застосує проти росіян танки, авіацію, флот та сили й засоби ВКС.

Отже, таким чином, з уваги на готовність рос. влади йти до кінця у придушенні будь-яких заворушень та на незначний відсоток громадян РФ, ладних повставати проти офіційної влади, можна припустити, що в ближчій історичній перспективі будь-які протести в РФ будуть завершуватися придушеннями, переслідуваннями, але не призведуть до жодних змін у російській зовнішній політиці й у питаннях агресії щодо України, зокрема."

"Один напився і давай по нас стріляти": Окупант поскаржився на пияцтво серед військових в армії РФ. Перехоплення

субота, 30 вересень 2023, 11:22

Російські окупанти продовжують скаржитися на пияцтво серед військових в армії РФ. Один із них розповів братові про витівки своїх товаришів та повну втрату зубів через умови перебування на фронті. Про це свідчить аудіоперехоплення, опубліковане Головним...

Ексчиновник Пентагону спрогнозував, за яких умов РФ може застосувати ядерну зброю

субота, 30 вересень 2023, 10:30

Країни НАТО повинні бути готовими до можливого застосування РФ тактичної ядерної зброї. Зокрема, це може статися, якщо США відволічуться на Китай.Таку думку висловив колишній високопоставлений чиновник Пентагону Грегорі Вівер у своїй статті, передають ...