
30 грудня Росія вдруге за день завдала удару по Чорноморському порту в Одеській області, внаслідок чого загорілись резервуари з олією. Пожежу вже загасили. О 19:02 про другий російський удар, внаслідок якого загорівся резервуар з олією, повідомила адміністрація морських портів України, передають Патріоти України.
«На щастя, постраждалих немає. На місці працюють усі відповідні служби — тривають роботи з ліквідації пожежі та наслідків обстрілу», — скааґзано в цьому повідомленні.
В АМПУ додали, що для недопущення можливого забруднення акваторії на окремих причалах встановлено бонові загородження, а спеціалізовані судна перебувають у готовності до збору забруднюючої речовини у разі її потрапляння до акваторії порту.
Пізніше про повторну атаку на портову інфраструктуру Одеської області повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер. «Внаслідок влучання ударного безпілотника по території одного з портових підприємств сталося загоряння резервуарів з олією, яке оперативно ліквідовано рятувальниками», — заявив він, підтвердивши, що постраждалих внаслдіок атаки не було.
30 грудня Росія атакувала Одеську область дронами, внаслідок чого були пошкоджені об'єкти у портах Південний та Чорноморськ. «Пошкоджені резервуари для зберігання олії одного з промислових підприємств. Також пошкоджень зазнало цивільне судно із зерном під прапором Панами, що перебувало на території порту», — заявив міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...