Окупаційна влада істерить, що збирається "помститися" українцям за нібито напад на опорний пункт 4 бригади ЗС РФ. Про це пише у фейсбуці Юрій Бутусов, зазначають Патріоти України.
"Сьогодні на фронті помітне загострення обстановки - російські війська станом на 17.00 здійснили 17 обстрілів за допомогою гаубиць, мінометів, стрілецької зброї. День ще не закінчено, бойові дії можуть тривати", - пише журналіст.
Бутусов зазначив, що за день випущено понад 40 снарядів 122 мм і понад 120 снарядів 120 мм, поранено українського військовослужбовця.
"Збільшення обстрілів російських військ може також бути ознакою підготовки локальних наступальних дій проти одного з передових українських опорних пунктів", - вважає журналіст.
Він нагадав, що 11 червня на опорному пункті 4-ї бригади ЗС РФ на Донбасі були виявлені застреленими п'ятеро найманців. Російське командування заявило, що їх убили українські військові, і пообіцяло "помститися". Українське командування це спростовує і називає причиною загибелі окупантів зловживання алкоголем.
Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...
Проблеми на російському паливному ринку продовжують накопичуватися. Нові дані свідчать про помітне падіння виробництва та скорочення експорту, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Джерела у галузі повідомили, що минулого тижня виробництв...