"Загребли" навіть багатодітних батьків: Глава Якутії вимагає повернути додому тих, кого мобілізували "помилково"

Глава Якутії Айсен Ніколаєв вимагає повернути додому тих чоловіків, яких мобілізували помилково. Адже, Росія відправляє вмирати на війну в Україну навіть багатодітних батьків, інформують Патріоти України.

Чоловіків, у яких 4 неповнолітніх дітей, теж мобілізовують

Про це Ніколаєв заявив на нараді з питань мобілізації. Він зазначив, що робота по цьому питанню уже почалась.

"Є випадки мобілізації громадян, які не повинні призиватися. Наприклад, випадки призову багатодітних батьків, у яких 4 і більше дітей до 16-ти років. Щоб унеможливити таке, доручив посилити взаємодію органів місцевого самоврядування з військовими комісаріатами. Усі, хто був мобілізований помилково, мають бути повернуті назад", – наголосив Ніколаєв.

Він додав, що надалі це контролюватиме адміністрація глави і уряду Якутії спільно з республіканським військкоматом.

Обіцяють підтримку сім'ям мобілізованих

Ніколаєв також запропонував уряду вжити низку заходів для підтримки сімей мобілізованих. Вони стосуються одноразової виплати сім'ї 200 тисяч рублів, звільнення від плати в дитячих садочках, безоплатного харчування в школі та путівок у дитячі оздоровчі табори.

"Був вкрай ефективний щодо комунікації з партнерами": В Офісі президента прокоментували ймовірність відставки Резнікова

неділя, 5 лютий 2023, 21:45

Радник керівника офісу президента Михайло Подоляк прокоментував імовірність відставки міністра оборони Олексія Резнікова, зазначивши вкрай ефективну роботу міністра з іноземними партнерами щодо постачання озброєння Україні. Про це Подоляк сказав в ефір...

"Своїх не кидають"? Українські аеророзвідники показали, як окупант накивав п’ятами після "привіту" від дрона (відео)

неділя, 5 лютий 2023, 21:30

Збройні сили України щодня зменшують чисельність путінської армії. Наші захисники проводять успішну "денацифікацію" та "демілітаризацію" ворога, передають Патріоти України. Окупанти, яким пощастило вижити, тікають від міці українських бійців, кидаючи ...