"Загребли" навіть багатодітних батьків: Глава Якутії вимагає повернути додому тих, кого мобілізували "помилково"

Глава Якутії Айсен Ніколаєв вимагає повернути додому тих чоловіків, яких мобілізували помилково. Адже, Росія відправляє вмирати на війну в Україну навіть багатодітних батьків, інформують Патріоти України.

Чоловіків, у яких 4 неповнолітніх дітей, теж мобілізовують

Про це Ніколаєв заявив на нараді з питань мобілізації. Він зазначив, що робота по цьому питанню уже почалась.

"Є випадки мобілізації громадян, які не повинні призиватися. Наприклад, випадки призову багатодітних батьків, у яких 4 і більше дітей до 16-ти років. Щоб унеможливити таке, доручив посилити взаємодію органів місцевого самоврядування з військовими комісаріатами. Усі, хто був мобілізований помилково, мають бути повернуті назад", – наголосив Ніколаєв.

Він додав, що надалі це контролюватиме адміністрація глави і уряду Якутії спільно з республіканським військкоматом.

Обіцяють підтримку сім'ям мобілізованих

Ніколаєв також запропонував уряду вжити низку заходів для підтримки сімей мобілізованих. Вони стосуються одноразової виплати сім'ї 200 тисяч рублів, звільнення від плати в дитячих садочках, безоплатного харчування в школі та путівок у дитячі оздоровчі табори.

"Все йде за графіком": У Пентагоні назвали терміни поставки танків Abrams

четвер, 21 вересень 2023, 23:30

Партія американських бойових танків Abrams прибуде в Україну вже найближчим часом. Про це заявив представник Міністерства оборони Сполучених Штатів Америки бригадний генерал Патрік Райдер під час брифінгу, передають Патріоти України. За його словами, в...

У Пентагоні відреагували на рішення Польщі про припинення військової допомоги Україні

четвер, 21 вересень 2023, 22:27

Міністерство оборони США заявило, що рішення Польщі припинити постачання зброї Україні є "суверенним рішенням". Про це пише CNN з посиланням на брифінг прес-секретаря Пентагону генерала Патріка Райдера, передають Патріоти України. "Ми завжди говорили, ...