Загроза дефіциту озброєнь на фронті: Конгрес ухвалив держбюджет США без допомоги Україні у 6 млрд доларів

Палата представників Конгрессу США схвалила тимчасове фінансування уряду, що дозволить уникнути так званого шатдауну. Про це повідомила The Washington Post у суботу, 30 вересня.

Вказано, що о Палата представників ухвалила резолюцію про продовження терміну фінансування уряду на 45 днів 335 голосами "за". Проти законопроекту проголосували один демократ та 91 республіканець.

Законопроект про короткострокове фінансування включає допомогу у разі стихійних лих, продовження федеральної програми страхування від повеней, але не допомогу Україні.

Тепер Сенат повинен затвердити законопроект до 12:01 неділі (до 19:01 за Києвом), щоб не допустити шатдауну.

Шатдаун – це стан, коли частина американського уряду припиняє роботу через те, що у США не ухвалили новий бюджет. Співробітники великої частини державних структур у цей час працюють безкоштовно або йдуть у безстрокову відпустку.

Загроза призупинення роботи уряду США пов'язана з позицією частини республіканців. Вони блокували ухвалення бюджетних законопроектів на наступний фінансовий рік, через начебто зайві витрати.

У тому числі, вони виступали проти допомоги Україні. Білий дім намагався включити до проєкту бюджету компромісні 6 млрд доларів для України до середини листопада, але ця ініціатива не набрала достатньо голосів.


Росія перекидає десант на лівобережжя Херсонщини, ворог намагається проникнути в тил ЗСУ, - Братчук

понеділок, 11 грудень 2023, 7:11

Російська терористична армія намагається зайняти позиції українських військових на лівобережжі Херсонської області. Для цього ворог перекидає туди десант. Зокрема, загарбники намагаються проникнути у тил ЗСУ та вибити українських захисників із лівого б...

"Нові цілеспрямовані зусилля в довгостроковій перспективі": Британія та Норвегія очолять морську коаліцію для задля "швидкого розвитку морських сил Україні

понеділок, 11 грудень 2023, 7:02

Британія разом із Норвегією очолили нову "морську коаліцію" для допомоги Україні. Нове об'єднання країн постачатиме кораблі та інші транспортні засоби українським захисникам для ведення бойових дій на морі. Про це у неділю, 10 грудня, повідомляє прес-с...