Загроза для всіх? У Великій Британії заявили, що виявили секретну ядерну базу Кім Чен Ина

У Великій Британії заговорили про те, що нібито знайшли надсекретну ядерну базу глави КНДР Кім Чен Ина, і опублікували супутникові знімки. Їх розмістив британський таблоїд The Sun, передають Патріоти України.

Старший радник і голова корейського відділення CSIS Віктор Ча заявив, що був знятий Пхенсанський завод з виробництва уранового концентрату. Нібито саме цей завод забезпечує паливом ядерні реактори КНДР, які виробляють уран для збройових програм.

Експерт зробив висновок, що КНДР продовжує активно нарощувати ядерний потенціал. При цьому Ча не став називати передбачувану кількість ядерних боєголовок у Північній Кореї і заявив, що це важко визначити, грунтуючись тільки на супутникових знімках.

З архіву ПУ. Безнадійна справа: Як шаман з Жириновського бісів виганяв (відео)

четвер, 1 жовтень 2020, 18:00

Лідер ЛДПР зацікавився бубном, і попросив провести обряд очищення від нечисті. Одіозний російський політик і глава ЛПДР Володимир Жириновський побував в московському парку Зарядьє, де ненці провели над ним обряд очищення від негативної енергії і нечист...

"Россия готова пожертвовать Арменией ради торговли с Турцией", - блогер

четвер, 1 жовтень 2020, 17:28

"Россия вряд ли станет ввязываться в конфликт в Нагорном Карабахе, несмотря на то, что она связана с Арменией договором о коллективной безопасности", - пише у своєму блозі Юрій Касьянов, передають Патріоти України, і продовжує:. "Мы уже видели шерохова...