Загроза ядерного удару по Україні, Литві та Польщі: Історик розповів, чому Путін досі формально не анексував Білорусь

Російська Федерація досі формально не поглинула Білорусь, оскільки російський президент Володимир Путін хоче перекинути на білоруську територію ядерну зброю і звідти атакувати Європу. Влада РФ може завдати удару по Україні, Литві чи Польщі. Про це розповів російсько-американський історик, доктор історичних наук Юрій Фельштинський в інтерв'ю головреду інтернет-видання "Гордон" Олесі Бацман, передають Патріоти України.

На думку експерта, коли Росія почне перекидати ядерну зброю на білоруську територію, наступить останній момент, коли країни-члени НАТО зобов'язані будуть входити у російсько-українську війну всіма своїми силами, щоб запобігти термоядерному сценарію.

"Думаю, що причина, через яку Білорусь досі не анексувала, не поглинула Російська Федерація, на формально-юридичному рівні - Путін хоче залишити Білорусь формально незалежною державою, щоб перекинути ядерну зброю в Білорусь і починати ядерну атаку проти Європи з Білорусі з надією, що удари у відповідь будуть тільки по Білорусі, а не по РФ, або що їх узагалі буде дуже важко проводити (якщо мати на увазі термоядерні удари у відповідь), тому що Білорусь занадто все-таки вклинюється в Європу…", - зазначив історик.

Джерело: Гордон

"Кому не подобається - той агент укрів і Держдепу": Марґаріта Сімоньян почала виправдовувати обмін "азовців"

субота, 2 липень 2022, 0:32

"Марґаріта Сімоньян рвонула виправдовувати обмін азовців - "Верховному видніше" і взагалі ніхто не обіцяв, що не мінятимуть. А кому не подобається - той агент укрів і Держдепу та розламує суспільство Росії, цілеспрямовано і свідомо", - пише політтехнол...

"Режим Лукашенка крутить разом із путінським грандіозну операцію з дезінформації", - Арестович

субота, 2 липень 2022, 0:23

Радник голови ОП Олексій Арестович розповів, що режим Лукашенка крутить з путінським грандіозну операцію з дезінформації - "загроза вторгнення білоруської сторони". Таку думку він висловив у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним, передаю...