
Російські окупанти в радіусі 20–50 км від кордону знищуватимуть усю українську інфраструктуру з метою зробити ці території непридатними для проживання як для цивільних, так і для військових. Те саме робитимуть Сили оборони по російському прикордонню. Про це написав військовий фахівець з систем РЕБ і зв’язку, голова «Центру радіотехнологій» Сергій Бескрестнов, позивний "Флеш" у Telegram, передають Патріоти України.
«Тепер крім бойових фронтів у нас з’являються „тилові“ фронти. На „тилових фронтах“ в обидва боки на 20–50 км від кордону обидві сторони будуть знищувати всю інфраструктуру з метою зробити ці території непридатними для проживання як для цивільних, так і для військових», — пише «Флеш». За його словами, йдеться про знищення телекомунікацій, енергетики, логістики, газового сегменту. «Флеш» припускає, що навіть якщо війна на основних фронтах зупиниться, на «тилових фронтах» вона триватиме.
Військовий наголосив, що якщо нічого не робити, ці тилові фронти ростимуть у глибину. Натомість він зауважив, що чим далі Сили оборони зможуть «відсунути ту сторону, тим менше рухатиметься наша».
У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...