Загроза наступу військ РФ на Луганщині: Гайдай заявив, що ворог зібрав серйозні резерви

Новий великий наступ окупаційних військ Росії в Луганській області не виключено. У росіян достатньо резервів, вони задіють своїх солдатів для просування вперед. Ситуація в регіоні важка, але контрольована. ЗСУ крок за кроком досягають успіхів у напрямку Сватове-Кремінна. Про це заявив керівник обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, передають Патріоти України.

В ефірі всеукраїнського телемарафону UA Разом він розповів про те, що великий наступ російських окупантів на Луганщині не виключений. У агресора є потужний запас в резерві. Загарбників дуже багато - їх кидають у бій для подальшого просування.

"Все може бути, тому що це війна з величезним ворогом. Все ж 140 мільйонів - це потужний запас в резерві. Так, це непрофесійні солдати, але все одно їх дуже багато. На сьогоднішній день найбільша проблема полягає в тому, що їх дуже багато. Немає такої яскравої тактики або стратегії у ворога. Вони просто завалюють наші позиції тілами і так потроху просуваються вперед", - пояснив ситуацію Гайдай.

За його словами, в Луганській області важка обстановка, проте сили оборони України її контролюють і поступово просуваються на напрямку Сватове-Кремінна. "І якщо з боку Донецької області, в Білогорівці нашими захисниками міцно тримаються на позиції, то на Сватівсько-Кремінському напрямку крок за кроком українські військові мають успіхи", - підкреслив Сергій Гайдай.

"Усе, що ми робимо...": Буданов заінтригував заявою щодо долі Кримського мосту у 2024 році

субота, 13 липень 2024, 16:00

Очільник ГУР Кирило Буданов вважає Кримський міст найбільш зайвою інженерною конструкцією на окупованому росіянами півдні. Він зазначає, що міст несе, зокрема, і сакральний сенс для ворога. Про це Кирило Буданов розповів в інтерв'ю NV, передають Патріо...

Скоро буде "бавовна"? Партизани виявили місце дислокації ГРУ в окупованому Севастополі

субота, 13 липень 2024, 15:40

Партизанський рух "Атеш" зафіксували місце дислокації російського головного розвідувального управління у тимчасово окупованому Севастополі. Про це повідомляє "Атеш", передають Патріоти України. Зазначається, що спочатку увагу партизанів привернула тери...