Загроза наступу військ РФ на Луганщині: Гайдай заявив, що ворог зібрав серйозні резерви

Новий великий наступ окупаційних військ Росії в Луганській області не виключено. У росіян достатньо резервів, вони задіють своїх солдатів для просування вперед. Ситуація в регіоні важка, але контрольована. ЗСУ крок за кроком досягають успіхів у напрямку Сватове-Кремінна. Про це заявив керівник обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, передають Патріоти України.

В ефірі всеукраїнського телемарафону UA Разом він розповів про те, що великий наступ російських окупантів на Луганщині не виключений. У агресора є потужний запас в резерві. Загарбників дуже багато - їх кидають у бій для подальшого просування.

"Все може бути, тому що це війна з величезним ворогом. Все ж 140 мільйонів - це потужний запас в резерві. Так, це непрофесійні солдати, але все одно їх дуже багато. На сьогоднішній день найбільша проблема полягає в тому, що їх дуже багато. Немає такої яскравої тактики або стратегії у ворога. Вони просто завалюють наші позиції тілами і так потроху просуваються вперед", - пояснив ситуацію Гайдай.

За його словами, в Луганській області важка обстановка, проте сили оборони України її контролюють і поступово просуваються на напрямку Сватове-Кремінна. "І якщо з боку Донецької області, в Білогорівці нашими захисниками міцно тримаються на позиції, то на Сватівсько-Кремінському напрямку крок за кроком українські військові мають успіхи", - підкреслив Сергій Гайдай.

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...

"Не треба сюди їхати воювати": ЗСУ взяли у полон... Олександра Сергійовича Пушкіна (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:29

Бійці ЗСУ взяли в полон окупанта із Хабаровська, якого звуть Олександр Сергійович Пушкін. Він розповів, що потрапив до штрафбату армії РФ через відмову виконувати накази свого командира, відвоював там два дні і опинився у руках українських військових. ...