Загроза окупації Донбасу і виходу до Дніпра: Жданов зробив прогноз про провал планів окупантів

Окупаційний військам Росії не вдається захопити всі райони Донецької та Луганської областей і дійти до Дніпра. У ЗСУ хороші шанси утримати свої позиції. Про це заявив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

У своєму YouTube-каналі він розповів про те, що російські окупанти навряд чи зможуть вийти на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей. До Дніпра ворог не дійде.

"Ймовірність того, що наступ російських військ дійде до міста Дніпра дорівнює 0,01%. 99,9% - що наступ РФ не те, що не дійде до Дніпра, а навіть не вийде на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей", - вважає Жданов.

На його думку, у ЗСУ є всі шанси для утримання своїх позицій, водночас виникає питання, чи витримають війська РФ темп наступу в умовах серйозних втрат особового складу.

"У нас є всі шанси утримати позиції. Подивимося, на який період часу російським військам вистачить сил і ентузіазму, щоб тримати цей темп наступу з такою кількістю втрат. Хоча кількість втрат Кремль ніколи не хвилювало, але наскільки вистачить поповнювати ряди мобілізованих", - підкреслив Олег Жданов.

Українці можуть отримати від міжнародних організацій до 7 тис. грн допомоги: Хто претендує та як оформити

п’ятниця, 24 березень 2023, 10:56

Українські внутрішньо переміщені особи (ВПО) можуть отримати допомогу від кількох міжнародних організацій. Наприклад, французька гуманітарна організація ACTED виплачує переселенцям по 6600 грн. Про те, від яких організацій можуть отримати кошти українс...

У кума Путіна нові проблеми: Суд арештував "приховані" активи дружини Медведчука на колосальну суму

п’ятниця, 24 березень 2023, 10:47

Суд арештував "приховані" активи дружини колишнього нардепа Віктора Медведчука Оксани Марченко на понад 440 мільйонів гривень, передають Патріоти України. "За матеріалами Служби безпеки суд арештував чергові активи Оксани Марченко, яка підозрюється у ф...