Загроза розколу НАТО: Жданов сказав, які країни можуть виступити категорично проти прийому України

Через те, що Україна подала заявку на вступ до Організації Північноатлантичного договору (НАТО) в прискореному порядку можливий розкол самого Альянсу, передають Патріоти України.

Категорично проти прийому України в НАТО може виступити Угорщина, розповів військовий експерт - полковник Збройних Сил України в запасі Олег Жданов. За його словами, також виступити проти вступу нашої країни до Альянсу можуть Німеччина та Греція.

"...я не виключаю варіант, що це (заявка України - Ред.) може зараз розколоти і саме НАТО. І це може стати ніби відправною точкою розвалу Північноатлантичного блоку, тому що, а я навіть не сумніваюся у тому, що такі країни, як Угорщина, можуть виступити категорично проти прийому України в НАТО. Також можна підозрювати Грецію й Німеччину...", - попередив Жданов.

ЗСУ вчергове ліквідували високопоставленого окупанта

субота, 3 грудень 2022, 3:00

ЗСУ ліквідували російського полковника Дениса Давидова. Про це повідомляє рашистська газета «Мичуринская правда». Окупанту було 40 років. У 1999 році він закінчив Крюківську середню школу. Кадровий військовий, служив в Алтайському і Забайкальському кра...

У європейських столицях триває напружена робота: Зеленський розповів про підготовку спецтрибуналу для керівництва РФ

субота, 3 грудень 2022, 2:52

Президент Володимир Зеленський упевнений, що керівництву Росії не вдасться уникнути відповідальності за злочин проти України. Про це глава держави розповів у своєму відеозверненні до українців у ніч проти суботи, 3 грудня. Зеленський зазначив, що для о...