Загроза вкрай серйозна! Є три сценарії: У французькій розвідці оцінили ризик нової агресії РФ проти України

Імовірність вторгнення російських військ в Україну все ще залишається: РФ може вчинити атаку, анексувати Донбас або "захопити міста на півдні країни". У будь-якому разі співвідношення сил обіцяє бути дуже напруженим, оскільки в Кремлі уже дали зрозуміти, що не підуть на жодні поступки, хоча і розуміють майбутні для себе загрози, зазначають Патріоти України.

Такі можливі сценарії розвитку описала розвідка Франції, повідомляє Europe1. Видання наголошує, що переговори Кремля й Вашингтона, які відбулися у швейцарській Женеві 10 січня, а також наступні кілька зустрічей між сторонами, можуть стати вирішальними для майбутнього української держави.

Сценарій перший: пряме вторгнення в Україну

За даними французьких спецслужб, РФ може зробити це менш ніж за тиждень. Зазначається, що нині вздовж кордону дислоковано від 100 до 150 тисяч російських військовослужбовців і багато техніки.У цьому сценарії заявлено значні людські втрати, зокрема з боку сил РФ. Видання наголошує, що Британія вже "розробила план екстреної евакуації своїх громадян" із України.

Сценарій другий: приєднання Донбасу

Такий можливий план вторгнення нині ретельно вивчається, оскільки високопоставлений французький офіцер вважає його "найбільш імовірним". Він полягає нібито у повній окупації регіону на сході України – Донбасу.

"Росіяни можуть спровокувати там інцидент, щоб імітувати інтервенцію та відправити танки й піхоту", – йдеться в повідомленні.

Сценарій третій: захоплення стратегічних міст на півдні України

За припущенням французьких розвідників, це Росії потрібно для будівництва мосту з тимчасово окупованим нею 2014 року Кримом.

У ЗМІ додають, що загалом метою країни-агресора РФ є ведення "військової, економічної та інформаційної війни".

"Так чи інакше, європейські штаби мають на увазі стратегію, розроблену російським генералом Валерієм Герасимовим: "війна нового покоління", тотальний конфлікт – воєнний, економічний й інформаційний одночасно. Тому що приєднання українців до російської присутності вважається вирішальним, щоб мати можливість протриматися протягом довгого часу", – йдеться в матеріалі.

Зазначимо: на переговорах США та Росії в Женеві представники обох сторін виступили із заявами щодо "гарантій безпеки" та діяльності НАТО. Американці підкреслили, що перешкоджання вступу до Альянсу третьої сторони є неприпустимим, а наслідки агресії в Україні будуть жорсткішими, ніж у 2014 році. Росіяни ж говорили, нібито РФ не планує нападати на Україну.

"РФ хоче зруйнувати інфраструктуру України перед зимою": Столтенберг забив на сполох серед партнерів

вівторок, 29 листопад 2022, 11:28

Країна-агресорка Росія продовжить свої спроби зруйнувати інфраструктуру України напередодні зими. Таким чином російський диктатор хоче використати зиму як зброю проти українців. Тому Україна та її союзники мають бути готовими до таких спроб РФ. Про це ...

ППО, озброєння і 270 млн євро: Глава МЗС Швеції анонсував рекордний пакет допомоги для України

вівторок, 29 листопад 2022, 10:56

Швеція передасть Україні найбільший в історії двосторонніх відносин пакет допомоги, який обійдеться Стокгольму на 100 млн євро більше, ніж всі попередні. Про це заявив глава МЗС Швеції Тобіас Біллстрем під час брифінгу в Києві, передають Патріоти Украї...