Загроза вкрай серйозна! Є три сценарії: У французькій розвідці оцінили ризик нової агресії РФ проти України

Імовірність вторгнення російських військ в Україну все ще залишається: РФ може вчинити атаку, анексувати Донбас або "захопити міста на півдні країни". У будь-якому разі співвідношення сил обіцяє бути дуже напруженим, оскільки в Кремлі уже дали зрозуміти, що не підуть на жодні поступки, хоча і розуміють майбутні для себе загрози, зазначають Патріоти України.

Такі можливі сценарії розвитку описала розвідка Франції, повідомляє Europe1. Видання наголошує, що переговори Кремля й Вашингтона, які відбулися у швейцарській Женеві 10 січня, а також наступні кілька зустрічей між сторонами, можуть стати вирішальними для майбутнього української держави.

Сценарій перший: пряме вторгнення в Україну

За даними французьких спецслужб, РФ може зробити це менш ніж за тиждень. Зазначається, що нині вздовж кордону дислоковано від 100 до 150 тисяч російських військовослужбовців і багато техніки.У цьому сценарії заявлено значні людські втрати, зокрема з боку сил РФ. Видання наголошує, що Британія вже "розробила план екстреної евакуації своїх громадян" із України.

Сценарій другий: приєднання Донбасу

Такий можливий план вторгнення нині ретельно вивчається, оскільки високопоставлений французький офіцер вважає його "найбільш імовірним". Він полягає нібито у повній окупації регіону на сході України – Донбасу.

"Росіяни можуть спровокувати там інцидент, щоб імітувати інтервенцію та відправити танки й піхоту", – йдеться в повідомленні.

Сценарій третій: захоплення стратегічних міст на півдні України

За припущенням французьких розвідників, це Росії потрібно для будівництва мосту з тимчасово окупованим нею 2014 року Кримом.

У ЗМІ додають, що загалом метою країни-агресора РФ є ведення "військової, економічної та інформаційної війни".

"Так чи інакше, європейські штаби мають на увазі стратегію, розроблену російським генералом Валерієм Герасимовим: "війна нового покоління", тотальний конфлікт – воєнний, економічний й інформаційний одночасно. Тому що приєднання українців до російської присутності вважається вирішальним, щоб мати можливість протриматися протягом довгого часу", – йдеться в матеріалі.

Зазначимо: на переговорах США та Росії в Женеві представники обох сторін виступили із заявами щодо "гарантій безпеки" та діяльності НАТО. Американці підкреслили, що перешкоджання вступу до Альянсу третьої сторони є неприпустимим, а наслідки агресії в Україні будуть жорсткішими, ніж у 2014 році. Росіяни ж говорили, нібито РФ не планує нападати на Україну.

Закликав застосувати ядерну зброю проти України: В аеропорту США українка провчила російського школяра

неділя, 22 травень 2022, 15:52

Голова правління Всеукраїнської громадської організації "ОПОРА" Ольга Айвазовська поділилася з підписниками неприємним інцидентом, учасником якого вона стала в одному з аеропортів США. Підліток із РФ сказав їй, що для закінчення війни Росія має викорис...

Він був броньований, але це не врятувало: Десантники розповіли, як збили російський Су-25 з ПЗРК "Ігла"

неділя, 22 травень 2022, 15:40

Львівські десантники уточнили, що у Луганській області збили російський Су-25 з переносного зенітно-ракетного комплексу "Ігла". Про це повідомляє Командування Десантно-штурмових військ Збройних сил України у соцмережі Facebook, передають Патріоти Украї...