Загроза вкрай серйозна: Росія нападе на країни Балтії, якщо Україна не встоїть, - президентка Грузії

Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі заявила, що кремлівський режим нападе на країни Балтії, якщо Україна не вистоїть Про це інформує LRT, передають Патріоти України.

"Стійкість і мужність, які демонструють Україна та її президент, показують усьому світу, що вони здатні протистояти військовій могутності Росії, протистояти російській армії, принизити російську армію", - заявила Зурабішвілі.

Вона зазначила, що війна в Україні є найважливішою, оскільки під загрозою є вся Європа та демократія. На питання про те, що буде, якщо російських агресорів не зупинити в Україні, вона відповіла: "Чия черга настане? Нас або вас. Ви вже сказали нам, що ми наступні, якщо Росія не зупиниться на Україні. У нашій країні на окупованих територіях знаходяться російські військові бази".

Разом з тим, Зурабішвілі заявила, що останні події показали, що диктатор Путін не зміг реалізувати свої амбіції, які він ставив перед собою.

Пішли шукати "кадри" по світу: Росія вербує на війну з Україною жителів Непалу, уряд Катманду висловив протест

вівторок, 5 грудень 2023, 9:58

Непал вимагає від Москви не вербувати своїх громадян у російську армію і негайно повернути всіх непальських громадян після того, як стало відомо, що шістьох солдатів, які служили в російській армії, було вбито, передають Патріоти України. Непальські со...

В Україні створюють "довгі Нептуни": що наразі відомо про цей секретний проект

вівторок, 5 грудень 2023, 9:25

Деякі експерти повідомляють про успішні випробовування виробу у бойових умовах, тепер на порядку денному стоїть питання масового виробництва найпотужнішої наразі готової ракети. В Україні працюють над секретним проектом - створенням ракет нового зразка...