Загроза вкрай серйозна: Все вказує на майбутній вступ Білорусі у війну, - польський військовий аналітик

Білоруська армія, скоріше за все, приєднається до російського вторгнення в Україну. На це вказує безліч ознак. Про це заявив польський військовий аналітик, керівник аналітичного центру Rochan Consulting Конрад Музика в коментарі британському каналу Sky News, передають Патріоти України.

Музика зазначив, що білоруська армія безперервно перебувала на навчаннях з квітня. Навчальна активність військових Білорусі в минулому році була максимальною після розпаду СРСР. "Вони практично відпрацювали всі військові можливості, які будуть потрібні Білорусі для вступу у війну", - заявив експерт.

Він також повідомив, що нещодавно Білорусь оновила дані по своїх резервах. "Це означає, що система військового резерву тепер готова до мобілізації. Зараз їм потрібно політичне рішення почати мобілізацію і почати війну. (...) Все вказує на те, що Білорусь в певний момент майбутнього вступить у війну", - заявив експерт.

Під Москвою спалахнув найбільший у Росії свинцевий завод

субота, 25 березень 2023, 23:00

Ввечері суботи, 25 березня, у російському місті Воскресенськ, що розташоване недалеко від Москви, спалахнула пожежа на металургінйному заводі "Фрегат". Про це повідомляють російські пабліки, передають Патріоти України. Наразі ні російська влада, ні про...

Через підтримку НАТО: В Фінляндії скоїли напад на депутата

субота, 25 березень 2023, 22:41

В суботу, 25 березня, в Гельсінкі 38-річний чоловік здійснив напад на депутата парламенту Фінляндії Бена Зисковича (Національна коаліційна партія). Депутат каже, що зловмисник мотивував свій напад на нього тим, що політик підтримує шлях країни до НАТО,...