
Окупаційні війська Росіїйської Федерації перебувають на відстані 40-50 кілометрів від Миколаєва, а тому ворог має змогу обстрілювати місто з ракетних систем залпового вогню. Про це повідомив очільник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, передають Патріоти України.
За його словами, станом на 7 квітня загроза обстрілу залишається. "Вони можуть цими системами, "Градами", обстрілювати нашу область і місто теж. Спокійно більш-менш себе не може відчувати ніхто, оскільки вони використовують системи "Калібр", які працюють по всій території України. Тому ніде в області не спокійно", — розповів Віталій Кім.
Крмі того, Кім спростував фейк про нібито взяття Миколаєва в оточення. "Дуже багато може бути цілей. Можливо, вони перевіряють, як ці фейки діють, стан речей і напругу в місті, може вони хочуть прикрити ще свої дії. Дуже багато цього. Перевіряють реакцію людей на будь-який вкид інформації".
Схоже Кремль тестує через ручного комуніста настрої суспільства перед тим як прийняти остаточне рішення. Лідер російської комуністичної партії КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з’їзду закликав примусово вилучити кошти громадян та бізнесу, що...
На Запорізькому напрямку українські військові вперше знищили російський безпілотник "Черника". Про це повідомили у компанії "Генерал Черешня", передають Патріоти України. . За даними компанії, дрон перехопили підрозділ "Посіпаки" 39-го зенітного ракет...