Загроза вторгнення армії РФ: Військовий експерт назвав найслабший напрямок в обороні України

У разі нападу Росії на Україну найслабшим напрямком оборони буде морський - там зараз практично немає військових. Про це заявив військовий експерт Андрій Риженко в ефірі телеканалу "Україна 24", передають Патріоти України.

"Морський напрямок дуже слабкий в Україні, тому що на морі у нас сил фактично немає. Єдине, на що є надія, - морська піхота, війська берегової охорони, які були значно нарощені в останні роки. У нас сформована бригада морської піхоти, артилерія. Ці підрозділи здатні захистити узбережжя України в разі амфібійного нападу", - сказав експерт. І нагадав, що РФ готує також повітряно-десантні підрозділи.

За словами Риженка, кількість військової техніки Росії неподалік від українського кордону зараз значна. Одних тільки батальйонних тактичних груп навколо України нарахували від 36 до 60, додав він.

"Вони досить близькі до кордонів України. Це означає, що навіть якщо вони розставлені на дистанції до 200 км, якщо сила знаходиться в пунктах постійної дислокації в польових таборах - це доба для того, щоб досягти кордонів", - пояснює експерт.

Він також розповів, що в Росії відновили діяльність першої ударної армії, яка була розформована після розпаду СРСР. "До всього іншого, у Воронежі всього тиждень тому запрацював штаб 20-ї армії Збройних сил Росії. Ця армія тримає свої війська прямо біля українських кордонів", - додав аналітик. При цьому він констатував, що наступ на Україну залежатиме виключно від політичної ситуації в самій РФ.

Суми чинитимуть опір: Будівлю патрульної поліції області укрірили для оборони стіною мішків з піском: що відбувається і чому не треба панікувати. Фото

субота, 29 січень 2022, 8:25

Варто зазначити, що у випадку наступу росіян на Харків, Суми опиняться на шляху одного з можливих напрямків удару. 300-тисячне місто ,що розташоване всього в 20 км від державного кордону може видатись московським стратегам легкою здобиччю. У Сумах буді...

Конгресмени США визначаються зі змістом і перспективою прийняття законопроекту про статус "НАТО Плюс" для України

субота, 29 січень 2022, 8:10

Члени Конгресу США не очікують на швидке ухвалення законопроєкту, який передбачає надання Україні статусу "НАТО Плюс", необхідного, щоб спростити та пришвидшити продаж Україні окремих американських оборонних товарів та послуг. . Про це 28 січня під ...