Загроза вторгнення армії РФ: Військовий експерт назвав найслабший напрямок в обороні України

У разі нападу Росії на Україну найслабшим напрямком оборони буде морський - там зараз практично немає військових. Про це заявив військовий експерт Андрій Риженко в ефірі телеканалу "Україна 24", передають Патріоти України.

"Морський напрямок дуже слабкий в Україні, тому що на морі у нас сил фактично немає. Єдине, на що є надія, - морська піхота, війська берегової охорони, які були значно нарощені в останні роки. У нас сформована бригада морської піхоти, артилерія. Ці підрозділи здатні захистити узбережжя України в разі амфібійного нападу", - сказав експерт. І нагадав, що РФ готує також повітряно-десантні підрозділи.

За словами Риженка, кількість військової техніки Росії неподалік від українського кордону зараз значна. Одних тільки батальйонних тактичних груп навколо України нарахували від 36 до 60, додав він.

"Вони досить близькі до кордонів України. Це означає, що навіть якщо вони розставлені на дистанції до 200 км, якщо сила знаходиться в пунктах постійної дислокації в польових таборах - це доба для того, щоб досягти кордонів", - пояснює експерт.

Він також розповів, що в Росії відновили діяльність першої ударної армії, яка була розформована після розпаду СРСР. "До всього іншого, у Воронежі всього тиждень тому запрацював штаб 20-ї армії Збройних сил Росії. Ця армія тримає свої війська прямо біля українських кордонів", - додав аналітик. При цьому він констатував, що наступ на Україну залежатиме виключно від політичної ситуації в самій РФ.

Сплатити хабар фінансово здатні не усі: Чоловіків із реєстрацією в "ДНР" не випускають навіть у Росію

середа, 17 серпень 2022, 19:14

На Донеччині чоловіків із міст, окупованих Росією з 2014 року, не випускають за кордон "ДНР" ні в Росію, ні навіть на захоплену частину Запоріжжя. Про це у Телеграмі повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, інформують Патріоти Украї...

У Путіна підгорає, а Медведєв трясе повітрям: Орєшкін розповів, що коїться на "болотах"

середа, 17 серпень 2022, 18:44

Росія активно готується до проведення так званих референдумів на захоплених територіях на півдні України. Зокрема, днями гауляйтер Запорізької області Євген Балицький заявив про початок підготовки до "голосування". Усі ці розмови призвели до нещодавньо...