Загроза вторгнення з Білорусі та Придністров'я: Командувач Об'єднаних сил ЗСУ розповів про ситуацію, що наразі склалася

Україна працює над введенням миротворців ОБСЄ на Донбас - Резніков

Військові загрози на кордонах із невизнаним Придністров'ям і Білоруссю зараз наче відсутні. Зокрема українська розвідка не виявляє критичного збільшення кількості солдат та озброєнь на цих напрямках, заявив командувач Об'єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв, зазначають Патріоти України.

"Зараз зміни, які загрожували б національній безпеці України, ні з боку Білорусі, ні з боку Молдови та незаконної Придністровської республіки не спостерігаються. Немає накопичення військ. Поки що не виявлені загрози, пов'язані з цими напрямками" , - сказав командувач Об'єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв.

25 червня представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький повідомив про небезпеку. Стратегічні командно-штабні навчання збройних сил РФ "Кавказ-2020", активна фаза яких відбудеться наприкінці вересня, підвищують загрозу відновлення Росією широкомасштабних бойових дій проти України в цей період.

Навчились в "скрепних друзів": В Мінську силовики побили 15-річного підлітка на очах перехожих (відео)

середа, 12 серпень 2020, 0:31

Хлопця, який голосно повідомив про свій вік, все одно схопили та відвезли у невідомому напрямку. Силовики в Мінську проти протестуючих застосовують стратегію, яку перейняли у російських колег. Вони хапають одинаків на вулицях, в тому числі дітей. У Мер...

Змагання двох наддержав: Китай провів випробування своєї копії американської ракети Hellfire (відео)

середа, 12 серпень 2020, 0:05

У серпні китайські державні ЗМІ опублікували відео з навчань авіаційних частин сухопутних військ Народно-визвольної армії, на якому можна побачити запуск нової далекобійної ракети з декількох ударних гелікоптерів Z-10, які входять до складу 161-ї десан...