Загроза з Білорусі? Дрон ДПСУ зафіксував переміщення військової техніки поблизу кордону (відео)

Українські прикордонники продовжують спостерігати за тим, що відбувається на території Білорусі. Наші захисники зафіксували переміщення військової техніки поблизу кордону РБ із Україною, передають Патріоти України.

Із цим у білорусів виникли проблеми. Ці кадри було опубліковано в офіційному Telegram-каналі Державної прикордонної служби України."Загроза з Білорусі!?" – підписали там ролик.На кадрах видно, як білоруси намагалися припаркувати один із військових автомобілів. Для цього знадобилося цілих три людини та ціла низка складних маневрів.

Один військовослужбовець вийшов із салону і тримав кермо, а двоє інших при цьому допомагали йому рухати машину вручну. Врешті-решт їм таки вдалося поставити авто поруч із військовою вантажівкою.


Зараз ми наступаємо, а вони обороняються: Буданов розповів про втрати росіян

неділя, 24 вересень 2023, 23:42

Голова ГУР МО Кирило Буданов дав інтерв'ю західним ЗМІ. Однією з тим були втрати під час повномасштабної російсько-української війни, повідомляють Патріоти України. Буданов заявив, що втрати Росії вищі, ніж в України. І це попри те, що наші захисники н...

Москва забирає у Татарстану 80% прибутків, Чингізхан забирав 10%, - голова уряду у вигнанні

неділя, 24 вересень 2023, 23:36

Татари Татарстану прагнуть державної незалежності від Росії. У цьому переконаний голова уряду незалежного Татарстану у вигнанні Рафіс Кашапов, який з 2018 року проживає у Великій Британії. Про це політик заявив порталу "Новинарня", передають Патріоти У...