Загроза захоплення Маріуполя відступила, тому що у Росії не вистачить військ його доштурмувати. Такий висновок зробив радник голови Офісу президента Олексій Арестович, проаналізувавши розмову міністра оборони РФ Сергія Шойгу з президентом Росії Володимиром Путіним, передають Патріоти України.
У бесіді з Марком Фейгіним Арестович розповів, які плюси для України він знайшов у їхній розмові."Перше – вони не можуть взяти "Азовсталь"... Друге – вони розуміють, що навіть якщо поставити завдання взяти "Азовсталь", вони покладуть там найголовніший та цінний ресурс – штурмову піхоту", – зазначив Арестович.
"Вони, дурні, оголосили взяття Маріуполя, а бої у Маріуполі триватимуть, причому більш результативні для української сторони, тому що російських військ стало менше. Це означає, що безпосередньо загроза падіння Маріуполя відступила, тому що військ не вистачить його доштурмувати", – упевнений він.
Москву атакували понад 60 дронів в ніч проти понеділок, 22 червня. Місцеві аеропорти запровадили обмеження в роботі. Про це заявив у Telegram московський мер Сергій Собянін, передають Патріоти України. . Telegram-канал Exilenova+ виклав відео з дронам...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 22.06.26 орієнтовно склали: