Загроза змови за спиною України: Київ вимагає від Берліну та Парижу роз'яснень стосовно таємних переговорів з Путіним

Петро Порошенко не дозволяв говорити про Україну без участі української сторони або без попередньої консультації з ним, його адміністрацією і дипломатами.
Вадим Пристайко. Фото: Українська правда.

Заступник голови адміністрації президента Вадим Пристайко розповів, що Київ хоче нарешті почути, про що говорили перші особи ФРН, Франції і РФ, до яких висновків вони прийшли, обговорюючи українське питання, передають Патріоти України.

Коментуючи заяву Пристайка, політичний аналітик Павло Нусс зазначив, що про ці ризики і загрози сотні разів попереджали на всіх можливих медіа платформах. Немає сумніву в тому, що значний відсоток виборців Зеленського все-таки зроблять висновок, що їх вибір на користь шоумена - помилка, за яку Україна вже починає платити високу ціну.
Порошенко не дозволяв говорити про Україну без участі української сторони або без попередньої консультації - координації з ним, його адміністрацією і дипломатами. А зараз, в Зеленського, фактично просять, щоб і їх поінформували про порядок денний цих переговорів.

Павло Нусс пише, що не вистачає ані пристойних слів, ані сил адекватно сприймати цей період тотального занепаду і повернення України зі статусу суб'єкта, як того домоглася команда Порошенка, в статус об'єкта міжнародної політики.

З архіву ПУ. Двієчник на іспиті: Українців розвеселила розмова представника Зеленського з суддею КСУ (відео)

п’ятниця, 7 серпень 2020, 13:00

Суддя швидко показав Федору Веніславському, що відсутність в ВР коаліції - це зовсім не "загальновідомий факт". Приводом для чергових жартів українців в мережі стала розмова представника президента України Володимира Зеленського Федора Веніславського в...

З архіву ПУ. Перша леді України показала свої фото зі студентських років

п’ятниця, 7 серпень 2020, 11:00

Дружина Володимира Зеленського Олена в Міжнародний день друзів вирішила показати підписникам свою кращу подругу, з якою вона близька ще з часів студентства. Після того, як Володимир Зеленський офіційно зайняв пост глави держави, Олена Зеленська, його д...