Загроза змови за спиною України: Київ вимагає від Берліну та Парижу роз'яснень стосовно таємних переговорів з Путіним

Петро Порошенко не дозволяв говорити про Україну без участі української сторони або без попередньої консультації з ним, його адміністрацією і дипломатами.
Вадим Пристайко. Фото: Українська правда.

Заступник голови адміністрації президента Вадим Пристайко розповів, що Київ хоче нарешті почути, про що говорили перші особи ФРН, Франції і РФ, до яких висновків вони прийшли, обговорюючи українське питання, передають Патріоти України.

Коментуючи заяву Пристайка, політичний аналітик Павло Нусс зазначив, що про ці ризики і загрози сотні разів попереджали на всіх можливих медіа платформах. Немає сумніву в тому, що значний відсоток виборців Зеленського все-таки зроблять висновок, що їх вибір на користь шоумена - помилка, за яку Україна вже починає платити високу ціну.
Порошенко не дозволяв говорити про Україну без участі української сторони або без попередньої консультації - координації з ним, його адміністрацією і дипломатами. А зараз, в Зеленського, фактично просять, щоб і їх поінформували про порядок денний цих переговорів.

Павло Нусс пише, що не вистачає ані пристойних слів, ані сил адекватно сприймати цей період тотального занепаду і повернення України зі статусу суб'єкта, як того домоглася команда Порошенка, в статус об'єкта міжнародної політики.

З архіву ПУ. Працювала майже рік: Зеленський звільнив з розвідки любительку "Однокласників" і "Вконтакте"

п’ятниця, 25 червень 2021, 10:00

На своїх сторінках у російських соцмережах Катерина Сляднєва перебуває в групах знайомств з іноземцями, а також у спільноті "Комунізм – це модно". 25 червня 2020 року президент України Володимир Зеленський звільнив заступника Голови Служби зовнішньої р...

"Проскочить в Германию и не сесть в тюрьму. Как украинцы массово едут в ЕС по польским визам", - журналісти

п’ятниця, 25 червень 2021, 9:21

"Несмотря на облавы на украинцев с поддельными документами, растет поток заробитчан, которые пытаются проскочить в Евросоюз любым способом", - пише у своєму блозі Олександра Харченко, повідомляють Патріоти України, і продовжує: . Все больше украинцев и...