Загроза змови за спиною України: Київ вимагає від Берліну та Парижу роз'яснень стосовно таємних переговорів з Путіним

Петро Порошенко не дозволяв говорити про Україну без участі української сторони або без попередньої консультації з ним, його адміністрацією і дипломатами.
Вадим Пристайко. Фото: Українська правда.

Заступник голови адміністрації президента Вадим Пристайко розповів, що Київ хоче нарешті почути, про що говорили перші особи ФРН, Франції і РФ, до яких висновків вони прийшли, обговорюючи українське питання, передають Патріоти України.

Коментуючи заяву Пристайка, політичний аналітик Павло Нусс зазначив, що про ці ризики і загрози сотні разів попереджали на всіх можливих медіа платформах. Немає сумніву в тому, що значний відсоток виборців Зеленського все-таки зроблять висновок, що їх вибір на користь шоумена - помилка, за яку Україна вже починає платити високу ціну.
Порошенко не дозволяв говорити про Україну без участі української сторони або без попередньої консультації - координації з ним, його адміністрацією і дипломатами. А зараз, в Зеленського, фактично просять, щоб і їх поінформували про порядок денний цих переговорів.

Павло Нусс пише, що не вистачає ані пристойних слів, ані сил адекватно сприймати цей період тотального занепаду і повернення України зі статусу суб'єкта, як того домоглася команда Порошенка, в статус об'єкта міжнародної політики.

Хіти тижня. Україна поставила в Туреччину високотехнологічні військові комплекси

п’ятниця, 3 квітень 2020, 4:00

Поставка відбулась наприкінці грудня 2019 року в інтересах турецької компанії SSTEK Savunma Sanayi Teknolojileri AŞ (Defense Industry Technologies Inc). Спецекспортер Державна компанія «Укрспецекспорт» поставила до Туреччини радіолокаційні станції MARS...

Хіти тижня. Начувайтесь, окупанти! КБ "Луч" достроково передало до ЗСУ першу партію ракет “Вільха”

п’ятниця, 3 квітень 2020, 0:35

Державне підприємство “Державне Київське КБ “ЛУЧ”, зі складу ДК “Укроборонпром”, достроково передало партію ракет “Вільха” для Збройних Сил України, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу ДК “Укроборонпром”. . Партія складалась з 28...