Загроза змови за спиною України: Київ вимагає від Берліну та Парижу роз'яснень стосовно таємних переговорів з Путіним

Петро Порошенко не дозволяв говорити про Україну без участі української сторони або без попередньої консультації з ним, його адміністрацією і дипломатами.
Вадим Пристайко. Фото: Українська правда.

Заступник голови адміністрації президента Вадим Пристайко розповів, що Київ хоче нарешті почути, про що говорили перші особи ФРН, Франції і РФ, до яких висновків вони прийшли, обговорюючи українське питання, передають Патріоти України.

Коментуючи заяву Пристайка, політичний аналітик Павло Нусс зазначив, що про ці ризики і загрози сотні разів попереджали на всіх можливих медіа платформах. Немає сумніву в тому, що значний відсоток виборців Зеленського все-таки зроблять висновок, що їх вибір на користь шоумена - помилка, за яку Україна вже починає платити високу ціну.
Порошенко не дозволяв говорити про Україну без участі української сторони або без попередньої консультації - координації з ним, його адміністрацією і дипломатами. А зараз, в Зеленського, фактично просять, щоб і їх поінформували про порядок денний цих переговорів.

Павло Нусс пише, що не вистачає ані пристойних слів, ані сил адекватно сприймати цей період тотального занепаду і повернення України зі статусу суб'єкта, як того домоглася команда Порошенка, в статус об'єкта міжнародної політики.

"Ліпше померти гордо, аніж повзати на колінах": Призначений Зеленським глава Київської ОДА подав у відставку

неділя, 20 жовтень 2019, 13:30

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян не пояснив причини своєї відставки, заяву він підписав сьогодні. Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян написав заяву про звільнення. Про це він повідоми...

Хіти тижня. "Зеленського у Ростов не пустять. У нього земля палатиме під ногами", - Портников

неділя, 20 жовтень 2019, 13:00

У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізації. «У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізаці...