
Мешканець Слов'янська допомагав окупантам через Telegram. Він передавав місця дислокації українських захисників. Тепер йому загрожує тюрма - від 15 років до довічного ув'язнення. Про це повідомляється на сторінці Офісу Генерального прокурора у Telegram, передають Патріоти України.
"За даними слідства, у травні 2022 року громадянин добровільно погодився допомагати окупантам. Використовуючи месенджер "Telegram", він передавав представнику силового відомства РФ інформацію щодо розташування та переміщення особового складу і техніки Збройних Сил України на території м. Слов’янськ Донецької області", - йдеться у повідомленні.
Чоловік, за інформацію правоохоронців, знімав фото і відео з місцем дислокації особового складу Національної гвардії України. Окрім цього, він встановив географічні місця перебування військових на карті та передав усю цю інформацію окупантам. Також мешканець Слов'янська повідомив рашистам про влучання ракети у будівлю цивільної інфраструктури міста.
"За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури викрито і повідомлено про підозру мешканцю м. Слов’янська у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України). Також стосовно нього застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави у порядку ст. 615 КПК України", - додали в Офісі Генпрокурора.
Тепер чоловіку, який добровільно допомагав окупантам, загрожує від 15 років до довічного ув'язнення.
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...
Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...