"Загрожував здоров'ю нації, поширюючи фейки": У Латвії анулювали ліцензію російськомовного каналу, де розповіли про користь оселедця при COVID-19

У Латвії анулювали ліцензію на мовлення російськомовного Першого Балтійського каналу. Таке рішення ухвалила національна рада з питань електронних ЗМІ країни. Про це повідомляється на сайті регулятора, передають Патріоти України.

У нацраді пояснили, що телеканал протягом року припустився трьох порушень закону про електронні ЗМІ. Його оштрафували за порушення умов ліцензії на мовлення через трансляцію програм, створених іншими електронними ЗМІ. Після цього канал оштрафували, бо він не дотримувався зобов'язання відводити щонайменше 51% ефірного часу європейській продукції.

Втретє на ПБК наклали штраф через розповсюдження інформації, "що загрожує громадському здоров'ю". Зокрема, стверджувалося, що коронавірус не дуже заразний і захворюванню можна запобігти, додавши до раціону оселедець.

У лютому 2015 року каналу видали ліцензію на мовлення на 10 років. Її анулюють з 26 жовтня. Як повідомляє Настоящее время, Перший Балтійський канал було створено на основі російського державного Першого каналу для мовлення в країнах Балтії, він входить до балтійського медіахолдингу Baltic Media Alliance. За даними компанії Kantar, у вересні 2021 року ПБК був третім за популярністю каналом у Латвії (його частка часу перегляду склала 7,8%).

Delfi пише, що з 27 вересня ПБК почав показувати передачі латиською мовою, наприклад, латвійські серіали. Колишній зміст каналу транслювали на сусідньому каналі з логотипом ПБК+.

За те, що від санкцій "відмазав"?: Віцепрем’єр Угорщини отримав нагороду від патріарха РПЦ

четвер, 29 вересень 2022, 0:27

Віце-прем'єр-міністр Угорщини Жолт Шем'єн отримав нагороду від патріарха Російської православної церкви Кирила. На це звернуло увагу видання HVG, передають Патріоти України. Подія, яка відбулася два тижні тому, не отримала широкого розголосу з боку уго...

Звісно, якщо знов не передумають?: Німеччина передасть Україні чотири системи ППО IRIS-T та іншу військову допомогу (список)

четвер, 29 вересень 2022, 0:15

Німеччина передасть Україні чотири системи протиповітряної оборони IRIS-T та низку іншого озброєння. Про це повідомляється на сайті німецького уряду, передають Патріоти України. Система IRIS-T SLM має дальність дії 40 кілометрів та висоти - до 20 кілом...