"Загрозу створення плацдарму НАТО в Україні ліквідовано": Росіянам представили викривлену версію переговорів у Стамбулі

Очільник російської делегації на українсько-російських переговорах Володимир Мединський переконаний, що Україна в Туреччині показала готовність виконати "принципові вимоги Росії". Водночас сама Росія не згодна йти на компроміси щодо Криму та Донбасу. Про це помічник президента Росії Володимир Мединський заявив після завершення українсько-російських переговорів у Стамбулі, передають Патріоти України.

Так, за його словами, Україна нібито "на папері" висловила готовність відмовитися від вступу до НАТО, зброї та вільного проведення військових навчань. Водночас сама Росія не збирається відводити свої війська з України та шукати компроміс щодо статусу Криму та ОРДЛО.

"Вчора київська влада вперше за всі попередні роки заявила про свою готовність домовлятися з Росією. Вони передали нам зафіксовані на папері принципи майбутньої угоди", — заявив Мединський.

Помічник Путіна вважає, що Україна заявила про готовність виконати "ті принципові вимоги, на яких протягом усіх останніх років наполягала Росія", і якщо ці зобов'язання буде виконано, то "загрозу створення на українській території НАТОвського плацдарму" буде ліквідовано". Однак попри це "принципова позиція російської сторони щодо Криму та Донбасу залишиться незмінною".

Мединський сподівається, що надалі Росія та Україна зможуть збудувати "нормальні та добросусідські" відносини. "Вчора українська сторона зафіксувала письмово свою готовність до виконання цілої низки найважливіших для будівництва в майбутньому нормальних і, сподіваюся, добросусідських відносин із Росією", – заявив член російської делегації, повторюючи всі тези пропаганди Кремля щодо мотивів війни проти України.

Секретар РНБО розповів, як окупанти прорахувалися з підривом Каховської ГЕС

субота, 10 червень 2023, 20:15

Російські окупанти при підриві дамби Каховської ГЕС не розрахували, що вода може затопити їхні позиції. В результаті, вони мають втрати особового складу і техніки. Про це розповів секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов в ...

Окупантам потужно "насипали": Генштаб ЗСУ повідомив про нові втрати ворога

субота, 10 червень 2023, 19:42

Українські захисники упродовж доби завдали 15 авіаударів по районах зосередження російських окупантів. Про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ, передають Патріоти України. "Авіація сил оборони за добу завдала 15 ударів по районах зосередження...