"Загрозу створення плацдарму НАТО в Україні ліквідовано": Росіянам представили викривлену версію переговорів у Стамбулі

Очільник російської делегації на українсько-російських переговорах Володимир Мединський переконаний, що Україна в Туреччині показала готовність виконати "принципові вимоги Росії". Водночас сама Росія не згодна йти на компроміси щодо Криму та Донбасу. Про це помічник президента Росії Володимир Мединський заявив після завершення українсько-російських переговорів у Стамбулі, передають Патріоти України.

Так, за його словами, Україна нібито "на папері" висловила готовність відмовитися від вступу до НАТО, зброї та вільного проведення військових навчань. Водночас сама Росія не збирається відводити свої війська з України та шукати компроміс щодо статусу Криму та ОРДЛО.

"Вчора київська влада вперше за всі попередні роки заявила про свою готовність домовлятися з Росією. Вони передали нам зафіксовані на папері принципи майбутньої угоди", — заявив Мединський.

Помічник Путіна вважає, що Україна заявила про готовність виконати "ті принципові вимоги, на яких протягом усіх останніх років наполягала Росія", і якщо ці зобов'язання буде виконано, то "загрозу створення на українській території НАТОвського плацдарму" буде ліквідовано". Однак попри це "принципова позиція російської сторони щодо Криму та Донбасу залишиться незмінною".

Мединський сподівається, що надалі Росія та Україна зможуть збудувати "нормальні та добросусідські" відносини. "Вчора українська сторона зафіксувала письмово свою готовність до виконання цілої низки найважливіших для будівництва в майбутньому нормальних і, сподіваюся, добросусідських відносин із Росією", – заявив член російської делегації, повторюючи всі тези пропаганди Кремля щодо мотивів війни проти України.

У нардепа ОПЗЖ проводять обшуки, – ЗМІ

середа, 1 лютий 2023, 12:42

Правоохоронці прийшли з обшуком до Вадима Столара. У РБК-Україна зазначили, що їм повідомили про це джерела у правоохоронних органах, передають Патріоти України. Вадим Столар залишив Україну за кілька днів до повномасштабного вторгнення в Україну й пер...

Британська розвідка розповіла, яке місто за межами Донбасу найбільше обстрілюють росіяни і з якою метою

середа, 1 лютий 2023, 12:28

Херсон є містом, який найбільш часто обстрілюють російські окупаційні війська, за межами Донбасу. Обстрілюючи велике українське місто російські командири прагнуть знизити бойовий дух цивільних та стримати контратаки України через річку Дніпро. Про це п...